25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Вчителі школи ім. Героя України Богдана Сольчаника відправили воїнам різдвяні смаколики

Поширити

Різдвяні паляниці, пампушки, вареники, пиріжки, завиванці, домашній хліб, окопні свічки, розпалювачі, кава, чай від педагогів Старосамбірської школи № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника поїхали на фронт до наших захисників.

Вівторкового дня, у другий день нового року, коли у школярів тривають зимові канікули, педагоги навчального закладу активізували волонтерську діяльність – вирішили пригостити домашніми стравами воїнів, які нас захищають.

Зранку на шкільній кухні було гамірно та метушливо. Роботи вистачало всім: хтось місив тісто, хтось чистив картоплю, хтось смажив-варив-випікав.

Інша волонтерська бригада працювала над виготовленням окопних свічок та розпалювачів. І так цілісінький день, до вечора.

Пакували, підписували і привезли до нас до редакції.

«Наша Ірина Ярославівна висловила таку пропозицію, щоб ми щось домашнє смачненьке відправили воїнам. І дуже переживала, чи колеги підтримають. Це було просто повідомлення у спільному чаті. Прийшли всі. Ще й зі своїми продуктами. Перший семестр ми закінчили, а ця акція наче символічна подяка і тепло сердець, за наші свята, за можливість навчатися і працювати. Хочемо, щоб і за тисячу кілометрів захисники відчули дім і нашу вдячність», – розповідає вчителька Людмила Цапович-Попіль.

Смаколики поїхали на Запорізський напрямок до самбірських саперів та 128 бригади, а також на Авдіївський напрямок у 47 бригаду.

Ваш Голос Прикарпаття