18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старосамбірські школярі передали солодкі валентинки  військовим

Поширити

«Солодкі валентинки для воїнів» – таку акцію провели у Старосамбірській школі № 2. Долучилися до заходу усі класи. Кілька ящиків солодощів, кави, чаю, а також власноруч виготовлених та підписаних мотиваційних листівок для захисників сьогодні, 14 лютого,  старшокласники разом з педагогами Лесею Комарницькою, Мар’яною  Волосянською та директоркою школи Оксаною Дрозд принесли до нашої редакції.

«Хочемо того чи ні, але це свято серед школярів за останні роки набуло неабиякої популярності. Коли ми на педраді говорили про те, що діти все ж хочуть той валентинівський ажіотаж відчути, то вирішили скерувати його у правильне русло. Цією акцією ми об’єднали усі класи, дітей, батьків. Школярі з ентузіазмом готували свої валентинки, проявляючи при цьому творчість, скеровуючи любов до воїнів, які найбільше тепер на неї заслуговують.  У цей складний час хочемо, щоб наші дорогі захисники і захисниці знали, що любимо і поважаємо їх, висловлюємо вдячність і прагнемо хоч трошки солодкого враження подарувати їм», – розповідає директорка школи Оксана Дрозд.

До слова, уже не вперше цей навчальний заклад ініціює і проводить заходи на підтримку ЗСУ: замість квітів вчителям  під час шкільних свят донатять на ЗСУ, влаштовують благодійні ярмарки та інші акції проводять. Таким чином, діти розуміють свою суспільну значимість, усвідомлюють, що вони можуть зробити для близьких щось вагоме та у певний спосіб внести свою маленьку лепту до великої української справи.

Найближчими днями солодкі подарунки від школярів відправимо до різних бригад, в яких служать наші краяни. Впевнені, пакуночки з солодощами, а також валентинки з добрими побажаннями від щирих дитячих  сердечок обов’язково піднімуть настрій та зігріють душі  героям нашого сьогодення.

Ваш Голос Прикарпаття