25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Обдаровані учні Старосамбірської громади отримали грошові сертифікати: серед нагороджених – Чемпіон Європи

Поширити

Черговий навчальний рік у час повномасштабної війни завершився. Українські діти здобувають освіту навіть у темні часи. Здобувають призові місця на олімпіадах, набирають максимальні бали на тестах та, попри війну, доводять всім, що – розумні, свідомі й найкращі. Наприкінці травня відбувалися святкові лінійки. І вже за гарною традицією, з ініціативи міського голови, обдарованим учням вручили грошові винагороди.

«Дуже приємно бути в колі розумних, талановитих та найкращих наших школярів, випускників, освітян. Я завжди говорю, що діти, молодь – це майбутнє України. І я впевнено можу сказати, що наші діти – це достойне майбутнє нашої країни. Навіть у важкий час війни вони прагнуть до знань та розвитку. Досягають чудових результатів на олімпіадах та в конкурсах. Вітаю та дякую учням і педагогам за ще один яскравий та плідний шкільний рік», – каже міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.

Цьогоріч у Старосамбірській громаді 204 учні 9 класів отримали базову середню освіту, 23 із них отримають свідоцтво з відзнакою. 103 учні отримають атестат про повну загальну освіту. Серед них 6 срібних медалістів та 12 золотих.

Під час лінійок Ігор Трухим та Ольга Коваль вручили грошові сертифікати учням, які зайняли призові місця на обласних предметних олімпіадах, конкурсах та змаганнях. Загалом, у Старосамбірській громаді 12 учнів здобули 15 призових місць. За ІІ місця учні отримали сертифікати на суму 3 тисячі гривень, а за здобуті ІІІ місця – по 2 тисячі. Також по 3 тисячі отримали й призери всеукраїнських та міжнародних конкурсів і змагань. Загалом на це витратили 37 тисяч гривень.

ІІІ місця в обласних олімпіадах посіли:

  • Ростислав Кукіс, учень 8 класу Старосамбірської школи №1 імені Героя України Богдана Сольчаника (християнська етика, вчитель Галина Козанкевич);
  • Артур Лис, учень 11 класу Старосамбірської школи №1 імені Героя України Богдана Сольчаника (інформаційні технології, вчитель Людмила Білич; інформатика, вчитель Олександра Рачинська),
  • Ксенія Желем, учениця 10 класу Старосамбірської школи №2 (біологія, вчитель Світлана Бучко);
  • Андрій Фарило, учень 11 класу НВК Старої Солі (біологія, вчитель Ірина Кальницька);
  • Ігор Мельникович, учень 10 класу Старосамбірської школи №2 (інформатика, Ольга Кисилевич). ІІ місця на обласних олімпіадах здобули:
  • Анна Луцик, учениця 7 класу Старосамбірської школи №1 імені Героя України Богдана Сольчаника (математика, вчитель Оксана Ткачук);
  • Вероніка Вольська, учениця 9 класу Волянської школи (українська мова та література, вчитель Любомира Старушкевич);
  • Ярослав Дурич, учень 10 класу Старосамбірської школи №2 ( інформаційні технології, вчитель Ольга Кисилевич);
  • Анастасія Єресько, учениця 8 класу Білицької гімназії (біологія, вчитель Марія Ветц).

ІІІ місця у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика посіли семикласниця Страшевицької школи Вероніка Герик (вчитель Степанія Шишлик) та дев’ятикласниця Волянської школи Вероніка Вольська (вчитель Любомира Старушкевич).

ІІІ місце на всеукраїнській олімпіаді з інформаційних технологій посів десятикласник Старосамбірської школи №2 Ярослав Дурич (вчитель Ольга Кисилевич).

І місце на Чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи у категорії до 53 кг виборов одинадцятикласник Старосамбірської школи №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Станіслав Яременко (тренер Тарас Фем’як).

ІІ місце на чемпіонаті України з тайського боксу муей серед юнаків, юніорів та молоді виборов семикласник Старосамбірської школи №2 Артем Сигерич.
Нагадаємо, з ініціативи міського голови Старого Самбора Ігоря Трухима, в громаді діє Програма матеріального заохочення здібних дітей.

«Вдячні розумникам нашої громади. Вдячні професійним педагогам, які вкладають розум, душу та серце в учнів. Ваша спільна праця постійно підвищує імідж освіти Старосамбірської громади. І, звісно, дякуємо керівництву громади та депутатському корпусу за розуміння важливості підтримки освіти та заохочення здібних дітей. Попри такі складні часи війни, ми впевнено говоримо, що живемо, навчаємо та навчаємось задля нашої рідної держави», – наголошує Ольга Коваль.

Ваш Голос Прикарпаття