21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Працівники культури колядою зібрали понад 38 тисяч гривень на ЗСУ

Поширити

У кожного – своя традиція. У працівників культури Старосамбірської громади у різдвяний час відвідувати установи і організації Старого Самбора. Дзвінка коляда, побажання на щасливий рік, традиційне посівання на добробут – це прекрасно та піднімає настрій. Свята видалися важкими, росія безкарно, надцинічно продовжує знищувати наші міста і села, вбивати невинних людей. Та ми у своїх намірах єдині – перемогти. А коляда цьогорічна стала своєрідною зброєю, бо наближатиме перемогу.

«Коляда дзвіночком, хоч війна вирує. Б’ється Україна, але колядує. Всі ми зачекались перемоги днини, щоби повернулись рідні із чужини. Україна каже: «Діти мої, діти, у серцях ще будем всі разом радіти. Бог нам подарує мир, любов, добро. Христос ся Рождає! Славімо Його!», – лунало у 10-хвилинному привітанні від колядників, які 2 січня відвідували установи Старого Самбора. Господарі ж закладів вкидали до скриньки донати на ЗСУ.

Цього дня на потреби війська зібрали понад 38 тисяч гривень. Їх витратять на закупівлю дрона.

«2023 рік – був  історичний з огляду на те, що ми святкували Різдво двічі. У січні та грудні. Відбулася реформа церковного календаря і відтепер у нас Різдвяні свята з усім європейським світом. Сумні свята в 2023-тім році. І двічі наша коляда  служила для перемоги. І не лише коляда. За минулий рік наші працівники були волонтерами самі й об’єднували людей для спільних акцій у населених пунктах громади. Ми проводили  благодійні концерти, заходи, плели маскувальні сітки, виготовляли окопні свічки, організовували збори. За рік, що минув, для різних бригад, в яких служать наші земляки, ми  скерували для ЗСУ близько мільйона гривень. Будемо об’єднувати наші зусилля задля перемоги й у 2024 році“, – каже Ігор Піхо, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради.

Уже на початку 2024 року різдвяний концерт відбуввся у Народному домі Старої Солі. 10 тисяч гривень та 10 євро, які пожертвували місцеві жителі передали на тепловізор для односельчанина.

Ваш Голос Прикарпаття