25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старосамбірські школярі зібрали 55 тисяч гривень для захисників

Поширити

Шкільна спільнота навчального закладу Старого Самбора №1 ім. Героя України Богдана Сольчаника передала для війська 55 тисяч гривень. Кошти представники учнівського самоврядування разом з педагогом-організаторкою Іриною Гулик принесли до нашої редакції.

«Добрі справи робимо разом! А на сьогодні єдиним нашим прагненням і дорослих, і дітей є спільний намір – така бажана перемога. Уся наша школа – діти від перших до одинадцятих класів, вчителі, батьки, дирекція – усі з великою охотою долучалися до благодійних концертів і ярмарків, щоб донати служили для війська», – каже Ірина Гулик. До слова, нам відомо, що і чоловік цієї освітянки служить у лавах ЗСУ на гарячому Запорізькому напрямку.

В основному, кошти діти збирали під час благодійних заходів. Восени вони організовували і проводили загальноміський ярмарок в Народному домі, відтак окремі класи ярмаркували у школі.

«Ми продавали дуже різні смаколики, а ще патріотичні вироби. І нам це дуже подобається. Бо розуміємо цінність кожної волонтерської справи. Наші вчителі, батьки і всі учні були на одній хвилі. І радіємо, що можемо долучитися до важливої справи», – каже голова учнівського самоврядування Софія Костик.

Додамо, це не перший волонтерський внесок Старосамбірської школи № 1. Під час Свята Першого дзвоника у школі проводили акцію «Замість квітів донат на ЗСУ» – результатом якої стала сума 20 тисяч гривень.

Пишаємося нашими дітьми! Пишаємося кожним, хто не залишається байдужим!

Ваш Голос Прикарпаття