18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

200 балів на НМТ: хто з випускників Старосамбірської громади має такий результат

Поширити

Андрій Фарило, випускник школи у Старій Солі, досяг неймовірного успіху, склавши Національний мультипредметний тест з біології на 200 балів! Як повідомили нашому медіа у відділі освіти, цьогоріч він єдиний у Старосамбірскій громаді, кому вдалося досягнути найвищого результату.

Підготовка до НМТ потребувала від Андрія неабияких зусиль та самодисципліни. Він складав план навчання, регулярно відвідував додаткові заняття, консультувався з учителькою  та репетиторкою. Окрім того, щоб поглибити свої знання та розширити кругозір, юнак багато читав науково-популярну літературу, медичні довідники, аби глибше розуміти фізіологічні процеси.

«Не скажу, що я з ранніх років цікавився біологією та медициною. Складні процеси, що відбуваються в організмі людини, мене захопили так у класі десятому. А ще для мене важливо в майбутньому рятувати життя та покращувати здоров’я людей. Ця пристрасть мотивувала мене наполегливо навчатися, годинами вивчати підручники, досліджувати  наукові статті. Я виконував ретельно домашні завдання, а також завдання репетитора. Хочу стати лікарем, хірургом», – розповідає нам хлопець і додає, що вірить, що двері до Львівського медичного університету ім. Д. Галицького для нього відкриті.

Результати з інших предметів в Андрія Фарила також хороші: українська мова – 195; історія України – 194; математика – 189.

«Результат несподіваним для мене не був. Я до цього наполегливо готувався, був впевненим у своїх силах. Єдине, чого боявся, міг допустити помилки через неуважність чи поспіх. В принципі, я й з математики міг мати кращий результат, забув мінус в параметрі. Але загалом, все добре. Дякую своїм вчителям, батькам та друзям за підтримку та віру в мене. Також заохочую інших учнів не боятися труднощів, вірити у свої сили та прагнути до здійснення своїх мрій», – каже хлопець.

Важка праця та самовіддача Андрія принесли свої плоди. Отримавши максимальний бал на НМТ з біології, він довів, що володіє ґрунтовними знаннями та глибоким розумінням цієї складної науки, то ж віримо, що стане висококваліфікованим хірургом і зробить значний внесок у розвиток української медицини.

Я пишаюсь своїм учнем, Фарилом Андрієм, який отримав золоту медаль й набрав 200 балів з біології при проходженні НМТ. Андрій – призер Всеукраїнської олімпіади з біології, зайняв ІІІ місце в області. Це обдарований, талановитий і цілеспрямований учень. Любов до біології проявилася із перших уроків вивчення предмета. Завжди уважний, допитливий занурювався у світ біології у пошуках нових знань. Саме щоденна кропітка праця є результатом його досягнень. Це випускник з широким кругозором, тому що інші предмети він також склав на високі бали. Дякую батькам за за виховання сина. Бажаю Андрію нових перемог, наснаги та мирного неба над головою. Нехай всі його мрії втілюються в реальність. Щиро радію його успіхам. Впевнена, що попереду будуть ще більші досягнення, а любов до знань лише допомагатиме в цьому і він буде чудовим лікарем, яким мріє стати. Радію, що маю таких розумних дітей. Наше майбутнє в надійних руках“, – каже про випускника вчителька біології Ірина Кальницька, показуючи світлини з Андрієм з навчальних тем під час уроків.

Національний мультипредметний тест у Старосамбірському опорному закладі проходив впродовж 18 днів. Цьогоріч випускники здавали його по новому – з 4 предметів. Складність полягала в тому, що з перервою працювали з 10.00 до 14.40. Діти втомлювалися, були випадки, що роботи здавали завчасно. Працювали у трьох аудиторіях, в яких забезпечувалося відеоспостереження шляхом прямого включення у зумі з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти. Навіть якщо хтось з дітей подивився вбік, телефонували і робили зауваження. Зареєструвалися цьогоріч 538 охочих здати НМТ, здавали 525. Проведення тесту забезпечували педагоги двох навчальних закладів зі Старого Самбора та два охоронці. Але все позаду, тепер бажаємо випускникам вступити в омріяні навчальні заклади. Також зазначу, що у нашій громаді діє програма підтримки обдарованої молоді: випускники, які склали НМТ на 200 балів, отримають матеріальне заохочення від Старосамбірської міської ради. Сума складе 3 тисячі гривень“, – розповідає Марія Лешкович, провідна спеціалістка відділу освіти Старосамбірської міської ради, яка відповідає за проведення НМТ.

Ваш Голос Прикарпаття