25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старій Солі на Останньому дзвонику замість квітів вчителям донатили на  ЗСУ

Поширити

У суботу, 8 червня, у деяких навчальних закладах Старосамбірської громади пролунав Останній дзвінок та відбулися випускні вечори.  Цьогоріч ці події особливо зворушливі, адже вже третій рік поспіль Україна бореться з жорстоким ворогом.

Для 11-класників, які випускаються цього року, це особливий день. Вони йшли до цього моменту 11 років, долаючи всілякі труднощі. Та останні три роки їхнього навчання випали на часи війни. Їм довелося навчатися під звуки сирен, тривог, з думками про близьких на фронті.

Проте, попри всі випробування, ці юнаки та дівчата здобули міцні знання, які стануть їм підтримкою у подальшому житті. Вони щиро прагнуть здобути омріяну професію, щоб згодом будувати й розвивати нашу понівечену війною Україну.

Не забувають випускники й про тих, хто ціною власного життя захищає нашу землю. У Старосолянському НВК вирішили замість традиційних букетів для вчителів зробити пожертву на потреби ЗСУ. Цю чудову ініціативу підтримали всі: учні, вчителі та батьки.

Вдалося зібрати 12 тисяч гривень! Поки міркували, куди скерувати кошти, то виникла гостра необхідність допомогти випускнику школи, чий автомобіль постраждав від ворожого обстрілу – Роману  Бую, який служить на Лиманському напрямку в складі  67  ОМБР. Наступного дня  перерахували зібрані кошти на ремонт його авто. Цей випускник з перших днів війни на сході боронить Україну. Він дуже вдячний своїй школі за таку суттєву підтримку.

Варто зазначити, що це не перша акція на підтримку ЗСУ у Старосолянській школі. Учні, батьки та педагоги разом проводять різні заходи для допомоги воїнам, зокрема й тим, хто родом з їхнього населеного пункту.

Віримо, що завдяки таким випускникам Україна обов’язково переможе й розквітне!

Ваш Голос Прикарпаття