18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старому Самборі придбали автомобіль для воїна-земляка: машина поїхала на фронт

Поширити

Люба КІПОРЕНКО

15 травня старосамбірянка Галина Лешкович оголосила про збір коштів на автомобіль для свого брата Юрія Чабана, який стоїть на захисті держави. І от через місяць, 16 червня, машину на схід повезли чоловік Галини Ярослав та волонтер Михайло Зубрицький.

Як і годиться, перед відправкою на фронт, автомобіль освятив отець-декан Михайло Николин. Який побажав водіям щасливої дороги, а воїну – Господньої опіки в боях та перемоги.

«Ми не маємо права зараз дати крок назад. Після тієї ціни, після тих жертв – ми не можемо пустити москаля в свою хату. Передайте Юрію мої слова вдячності. Нехай Бог береже», – сказав отець Михайло, вручаючи пану Ярославу молитовник водія.

Нагадаємо, Юрій Чабан – військовослужбовець 82 десантно-штурмової бригади. Сьогодні стоїть на однму з гарячих напрямків східного фронту. Юрій – рішучий. Вміє швидко приймати рішення. Рідним постійно наголошує, що «все буде добре!»  

А для того, щоб все було, направду, добре – працювати маємо спільно. Військо й тил. Гідно, що старосамбіряни відгукнулись на клич сестри військового про збір, кошти збирали й у Старосамбірській міській раді, а також під час концерту до Дня вишиванки. Відтак, необхідну суму зібрали доволі швидко,  збір закрили, машину купили, поремонтували, пофарбували, заповнили домашніми смаколиками, освятили й відправили на передову. Тож нехай служить довго нашому земляку-захиснику.

Рідні Юрія Чабана безмежно вдячні кожному за підтримку: фінансову, моральну, інформаційну. Адже сьогодні розуміємо всі, що автомобіль на війні – розхідний матеріал. Розхідний, але такий потрібен. Це мобільність, зручність а часто і врятоване життя. Тож нехай Господь сторицею віддасть кожному, хто долучився до цієї малої справи для нашої великої перемоги.

Ваш Голос Прикарпаття