19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Присвоїти Олександру Бойку звання Героя України: дружина зареєструвала петицію

Поширити

Сьогодні, 28 березня, дружина полеглого на війні Олександра Бойка зареєструвала на сайті Президента петицію про присвоєння чоловіку звання Героя України.

“Прошу Вас присвоїти звання Героя України посмертно загиблому військовому солдату 77 аеромобільної бригади ДШВ Бойко Олександру Павловичу, який загинув 19.01.2023р. на нульовій позиції, захищаючи Україну у бойових діях м.Соледар”, – йдеться у тексті петиції.

Аби петицію розглянув Президент – необхідно набрати 25 000 голосів. Тож просимо всіх таким чином віддати шану полеглому захисникові та підписати петицію. Зробити це можна тут.

Нагадаємо, воїн Олександр Бойко став на захист України у листопаді 2022 року. Служив у 77 аеромобільній бригаді. У сім’ї Героя розповідають, що ще 11 січня говорив із дружиною. Сказав, що у пеклі й невідомо коли ще зможе вийти на зв’язок. Це була їхня остання розмова… Після тривалих пошуків рідні дізнались, що Олександр загинув 13 січня, виконуючи бойові завдання під Соледаром. Назавжди 41… Вдовою залишилась дружина Леся й сиротами – синочки Іван та Назар. Похоронили Героя 19 лютого у Стрільбичах.

Ваш Голос Прикарпаття