24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У США та Японію поїхали вишиванки зі Старого Самбора: так Галина Шуневич дякує світовим лідерам за підтримку

Поширити

Марія КУЗЬМИН

У червні вишиванка для Бориса Джонсона, у липні – для Анджея Дуди. А ще для лідерів Балтійських країн: Литви, Латвії та Естонії. Так старосамбірянка Галина Шуневич вирішила дякувати світовим політикам, від яких Україна під час війни відчуває суттєву підтримку.

Дизайн в усіх сорочок однаковий: білими нитками на білій тканині жінка вишиває візерунки, як символ чистоти, елегантності, вишуканості. Вишиванки разом із листом-подякою в ексклюзивній екоторбині, на якій вишито: «Ой, у лузі червона калина похилилася» Галина Шуневич передає через посольства та волонтерські організації. У більшості випадків отримує фотозвіти.

«Війна болить кожного. І я вважаю, що усі фронти важливі. Опустити руки, впасти на дусі для пересічного українця (і навіть коли він далеко від війни) – це для ворога також приємність. А ми повинні бути в бойовій готовності завжди, всі і всюди. От і я роблю свою маленьку справу, популяризую   українську вишиванку і таким чином дякую світові за підтримку нашої держави», – розповідає Галина Шуневич.

Окрім політиків Великої Британії, Польщі, Литви, Латвії і Естонії оригінальний подарунок від Галини Шуневич передала і прем’єр-міністру Японії Фуміо Кішіда

«Починаючи з перших днів агресії, Японія однозначно стала на нашу підтримку і надала допомогу. Всебічно підтримує нас в усіх сферах. Тому мій скромний подаруночок – символічна подяка прем’єру і людям його країни від нас, простих українців», – розповідає нашому сайту Галина Шуневич.

Днями жінка передала подарунок Президенту США Джо Байдену.

«Спершу є ідея. Потім шукаю шляхи, як її втілити. А логістика у цій справі – то найважче. Але, дякувати Богу, мої подарунки знаходять своїх адресатів. Я знаю, що у цих великих людей великі справи. Тому не особливо очікую фото чи відеозвітів. Але зізнаюся, що це, направду, приємно. А ще приємніше було читати у інтернеті відгуки. До слова, у День незалежності, 24 серпня, Президент Естонії  Алара Каріса, вітаючи українців, вдягнув вишиванку, яку я йому подарувала», – продовжує жінка.

Також Галина Шуневич зізнається, що відчула велику приємність, коли у медіа побачила світлину мера Риги, який зустрічався з Президентом України Володимиром Зеленським.

.

Ваш Голос Прикарпаття