25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старому Самборі провели футбольний турнір пам’яті Богдана Сольчаника

Поширити

У середу, 23 серпня, у Старому Самборі провели VII футбольний турнір серед юнаків 2012 року народження і молодші пам’яті героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника, приурочений до Дня Прапора України.

Участь у змаганні взяли сім дитячо-юнацьких спортивних шкіл області: Старий Самбір, Судова Вишня, Стрілки, Самбір, Добромиль, Городок, Миколаїв.

Згідно регламенту, команди були поділені на дві групи. У групі «А» змагалися чотири команди: Старий Самбір, Судова Вишня, Стрілки, Самбір. У групі «Б» – три: Добромиль, Городок, Миколаїв. Після зіграних поєдинків групового етапу по дві кращі команди виходили до півфіналу.

Таким чином у півфіналі зустрілися команди Старого Самбора та Миколаєва, а також Стрілки та Добромиль. У першій грі юнаки Миколаєва впевнено розібралися із господарями поля, перемігши Старий Самбір з рахунком 4-0. У другому півфіналі команди виявились більш рівні, тож долю поєдинку вирішив один єдиний м’яч. Він на рахунку добромильської команди, тож саме вона і вийшла у фінал.

А далі були вирішальні ігри. В поєдинку за третє місце зустрілися Стрілки та Старий Самбір. В основний час рахунок був 1-1, тож долю бронзових нагород довелося визначати у серії післяматчевих пенальті. Тут влучнішими були стрілківчани, які перемогли з рахунком 4-2, тим самим завоювавши бронзові нагороди.

У фінальному поєдинку зустрілися команди Миколаєва та Добромиля. В підсумку один гол у виконанні миколаївських юнаків подарував команді перемогу 1-0, а з нею і золоті нагороди турніру. Добромильській молоді дісталося срібло.

По завершенні турніру усіх призерів нагородили пам’ятними грамотами, медалями та кубками!

Турніру пройшов за сприяння Старосамбірської ДЮСШ спільно з львівською організацією ФСТ «Колос» та сім’єю Сольчаників. Велика подяка усім, хто долучився до цього свята футболу, яке було подаровано нашим дітлахам.

Микола Волошин.

Фото: Микола Бухній

Ваш Голос Прикарпаття