25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старосамбірській громаді розвивають інтелектуальні види спорту

Поширити

У шаховому клубі «Дебют» 14 січня провели турнір, присвячений пам’яті почесного шахіста міста Старий Самбір Василя Сольчаника. На нього зібралися багато прихильників інтелектуального виду спорту, як ті, хто змагалися, так і глядачі.

На відкриття завітав і міський голова Старого Самбора Ігор Трухим та ексочільник міста Іван Грись.

«Мені дуже приємно, що популярність шахів у нашій громаді зростає. Тішить, що сьогодні тут присутні молоді хлопці. Маємо намір розвивати інтелектуальні види спорту в нашій громаді розвивати. Хочемо, щоб з молоддю працювали тренери з шашок. Будемо шукати способи, щоб відкрити гурток. Інтелект – це те, що є основою основ. Шахи і шашки розвивають пам’ять, увагу, зосередженість та формують розумові здібності. А інтелект – це основа, яка допомагає бути успішними у будь-якій сфері життя», – сказав на відкритті голова територіальної громади. І подарував для клубу шашки.

До слова, турнір проходив в уже оновленому шаховому клубі, де провели ремонт. Є і обладнання комп’ютерне.

«Спробуємо і грати з комп’ютером. Така наука теж корисна», – додав президент шахового клубу Роман Бучковський.

У турнірі змагалися 16 шахістів у чотирьох групах, які визначилися за результатами жеребкування.
До фіналу увійшли досвідчений шахіст Ярослав Грицак та молодий Володимир Оринчак. Перемогу здобув досвід.

Подякувала організаторам змагань дочка покійного Василя Сольчаника, пані Надія. До слова, цими днями йому б виповнилося 90 років. Відійшов до вічності у 2023 році.

Приємно, що справа, якою горів Василь Степанович, має розвиток і продовження. Світла пам’ять про світлу людину живе у хороших справах.

Ваш Голос Прикарпаття