21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Як футболісти Старого Самбора вітали президента ФК Ігоря Піхоцького

Поширити

Футбольна команда Старого Самбора, яка грає в обласному чемпіонаті у другій/третій лізі, у суботу, 5 серпня, о 16.00 проведе товаристку гру ФК”Старий Самбір”-ФК”Дрогобич.”. Минулої ж неділі, 30 липня, ивуож виступила на своєму полі. І зіграла дуже вдало! Здобула перемогу у ФК «Кам’яне» – з рахунком 9:1.

Нагадаємо, президентом команди є керівник міграційної служби, депутат Старосамбірської міської ради Ігор Піхоцький, який невтомно популяризує футбол серед молоді.
Гучну перемогу футболісти прокоментували тим, що Ігор Піхоцький цього дня святкував свої уродини. Тому хопці пояснили, що цією грою вони вітали президента футбольного клубу, якого поважають і цінують.

«Наш колектив зичить Ігорю Михайловичу найміцнішого здоров’я та щасливих років життя. Бажаємо з радістю зустрічати кожен день, мати вдосталь сил та отримувати насолоду від кожного дня! Головна перемога ще попереду! А тим, хто в нас не вірив, вже можемо сказати що Ви помилялись», – написали в соцмережі.

Приєднуємося до привітань Ігоря Михайловича та бажаємо міцного здоров’я, щоб і надалі продовжувати попри основну роботу жити активним багатогранним життям, в якому є місце і на спорт, і на участь у хоровому колективі церкви, і на невтомну волонтерську роботу. А футболістам бажаємо подальших успішних матчів!

Ваш Голос Прикарпаття