17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: на Старосамбірщині завершився ІІ етап змагань

Поширити

Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це перший масштабний спортивний проєкт для школярів. Його проводять під гаслом «Разом переможемо». Змагання проходять у 5 етапів: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. Школярі змагаються у п’яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.  І ось у четвер, 28 березня Старосамбірська громада завершила ІІ територіальний етап змагань. Того дня визначились переможці із черліденгу та відбулось нагородження команд, які здобули призові місця з усіх конкурсних видів. Урочисте закриття провели у Великолінинському НВК.

Упродовж майже трьох тижнів школярі Старосамбірської громади демонстрували свої навики та вміння у різних видах спорту. У школах громади вирувала запальна спортивна атмосфера, гарні емоції та здоровий дух.

12 березня під час відкриття ІІ етапу змагань, юні спортсмени боролися за призові місця із футзалу. Всього було 10 команд, а це орієнтовно 100 учасників. Врешті результати такі: І місце – команда Старосамбірської школи імені Героя України Богдана Сольчаника; ІІ місце – команда Старосамбірської школи №2; ІІІ місце – команда школи села Тершів.

Далі був волейбол. 10 команд представляли різні навчальні заклади Старосамбірщини. Боротьба тривала аж 5 годин. Усі учасники демонстрували володіння м’ячем та злагоджену роботу в команді. Однак, все ж переможці визначились і місця розподілились так: І місце – Старосамбірська школа імені Героя України Богдана Сольчаника; ІІ місце – НВК с.Велика Лінина» ІІІ місце –Старосамбірська школа №2. Уже 19 березня відбувся ІІ тур змагань з волейболу серед дівчат. У турнірі взяли участь 7 учнівських команд і ось які результати: 1 місце знову ж у Старосамбірської школи імені Героя України Богдана Сольчаника, 2 у Старосамбірської школи №2 і третє місце вибороли волейболістки з Тершова.

Змагання зі спортивного орієнтування провели 21 березня у Тершівській школі. Це вид спорту, який вимагає не лише фізичної витривалості, але й уміння швидко приймати рішення. Діти отримали багато позитивних емоцій та відчули командний дух. За результатами змагань перемогу вибороли: І місце (дівчата) – школярі с. Тершів; І місце (юнаки) – учні Старосамбірської школи №2.

Баскетболісти ж змагалися 26 березня. Жагу до перемоги демонстрували чотири команди. Всі учасники команд показали свою спритність, силу, швидкість А призові місця здобули Старосамбірська школа імені Героя України Богдана Сольчаника – І, команда НВК Великої Лінини – ІІ та команда НВК Старої Солі ІІІ.

Завершив ІІ етап змагань у нашій громаді черліденг. Це доволі оригінальний та видовищний вид спорту, адже поєднує у собі елементи шоу, танцю, гімнастики й акробатики. Й варто наперед сказати, що усі школярки Старосамбірщини були надзвичайно гармонійні та запальні. Всього було 5 команд, а це 47 учасниць. Журі визначило переможців так: І місце здобула команда НВК Великої Лінини; ІІ місце – Старосамбірська школа імені Героя України Богдана Сольчаника; ІІІ місце – команда Старосамбірської школи №2.

На закритті ІІ етапу змагань побували й керівник Старосамбірської громади Ігор Трухим та начальниця відділу освіти Ольга Коваль. Вони, власне, й провели нагородження. Під час своїх виступів керівництво громади наголошувало, що такі змагання – це чудова нагода відлучити школярську молодь від ґаджетів та заохотити до здорового способу життя. Окрім того – це виховання витривалості, спритності й командної роботи.

Попереду – наступний ІІІ етап – районний. Бажаємо успіху нашим спортсменам.

Ваш Голос Прикарпаття