20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У День Незалежності в Старому Самборі відзначили волонтерів

Поширити

Вчора, 24 серпня, Старосамбірська громада, як і вся Україна, відзначила День Незалежності. Незалежності за яку сьогодні борються наші мужні захисники та захисниці. Цьогоріч не було масових гулянь, адже час не для цього. Але оминути найважливішу дату українського календаря – теж не годиться.

Відтак від ранку у храмі святого Миколая у Старому Самборі служили святкові відправи та молились за Україну.  Урочистості ж проводили у Народному Домі. Захід розпочали із молитви разом із отцями-деканами Михайлом Николином та Іоаном Біликом.

«Росія воює з дитячими садочками, зі школами, лікарнями, святинями – з цивільною інфраструктурою. Але дух українства стійкий. Дякуємо нашим синам і донькам, дякуємо захисникам за цей день, за те що відстоюють для нас незалежність. Всі воювати не можуть. Але допомагати війську може кожен. І зобов’язаний», – наголосив у вітальному слові отець Іоан.

Хвилиною пам’яті вшанували тих, поклав життя за Українську незалежність. Ведучий заходу Тарас Плетеня поіменно озвучив земляків, які полягли, відстоюючи Незалежність.

Привітав присутніх зі святом і міський голова Старого Самбора Ігор Трухим. У своєму слові він склав слова вдячності захисникам та захисницям і схилив голову у пам’ять про полеглих. Акцентував Ігор Станіславович і на важливості волонтерів та допомоги армії. Відтак, нагородив тих людей, які організовують волонтерський рух на Старосамбірщині, які присвятили себе служінню війську.

Подяками від Старосамбірської міської ради нагородили Зоряну Гриб, Романа Гринька, Ігоря Піхоцького, Володимира Бачинського, Святослава Горбового, Михайла Зубрицького, Надію Корольчук, Юрія та Дениса Качалупів.

За постійну підтримку України, за висвітлення подій в Україні для світу нагородили уже доброго друга Старосамбірщини, естонського журналіста, режисера, кінокритика, сценариста Ілмара Раага.

Подяки та подарункові сертифікати на відпочинок у комплексі Зальцбург вручили нашому чемпіону Європи із жиму лежачи Станіславу Яременку та його тренеру Тарасу Фем’яку.

Чудову патріотичну концертну програму старосамбірянам та гостям нашого міста дарували танцюристи та виконавці творчого об’єднання «Левеня», театру танцю «Ескада» та ансаблю «Третя лінія» з міста Львова.

Ваш Голос Прикарпаття