27 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Команда старосамбірських важкоатлетів знову підкорила чемпіонат України! (Відео)

Поширити

Наприкінці лютого наші талановиті важкоатлети з міста Старий Самбір вкотре продемонстрували свою майстерність та здобули призові місця на чемпіонаті України, який проходив у місті Коломия. Тут  змагалися найсильніші спортсмени з усієї країни. Команда Старосамбірської громади виступила надзвичайно успішно, завоювавши 3  медалі у різних вагових категоріях.

«Змагання тривали два дні. Першого дня наша Зоряна Шев’як стала срібною призеркою серед дівчат, з результатом 52,5 кг  у ваговій категорії до 63 кг.  Станіслав Яременко вчергове підтвердив успіх, став чемпіоном України, встановивши новий рекорд України 121 кг, у ваговій категорії до 59 кг. Назар Головецький з результатом 72,5 кг, через тактичну помилку посів 6 місце серед юнаків у категорії 59 кг.

Наступного дня наша Софія Абразумова вчетверте стала чемпіонкою України з класичного жиму лежачи серед юніорок з результатом 55 кг у категорії до 84 кг.

Перехопив естафету Роман Курчицький, який вперше в кар’єрі виступав у категорії до 66 кг, із результатом 102,5 кг, посів 6 сходинку. Дякуємо усім, хто в нас вірить і підтримує», – розповідає тренер Старосамбірської дитячо-юнацької спортивної школи Тарас Фем’як, вихованці якого завжди тішать успіхом.

Вітаємо молодих спортсменів з черговими досягненнями і пишаємося та бажаємо їм нових звершень та успіхів. Їхні результати свідчать про неабияку силу, витримку та прагнення до перемоги. А ще про відмінну співпрацю з високопрофесійним тренером Тарасом Фем’яком.

Додамо, всеукраїнський рівень – це не вершина досягнень спортсменів Старосамбірської громади. Так у спортивному портфоліо Станіслава Яременка не лише понад два десятки золотих медалей, а й почесне спортивне звання – Чемпіон Європи.

Важливо підкреслити, що успіх старосамбірських важкоатлетів – це результат не лише їхньої самовідданої праці, але й підтримки відділу культури, молоді, спорту та туризму, спортивної школи, тренера, батьків та всієї громади.

«Шкільні та студентські роки – це не лише про уроки та пари, але й про самовизначення та відкриття для себе нових можливостей. Ми приділяємо роботі з молоддю велику увагу, бо це наше майбутнє. Акцентуємо  на виховній  і дозвіллєвій складовій. Створюємо умови для реалізації у різних напрямках – ставати сильнішими, розумнішими, реалізувати захоплення.  Це все не можна ставити на паузу навіть у війну. Дуже важливо допомагати хлопцям, які служать, а паралельно, сумлінно працювати у всіх сферах тут», – каже Ігор Трухим, очільник Старосамбірської громади.