21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старому Самборі нагородили випускників, які отримали по 200 балів з НМТ

Поширити

Учора випускники, сьогодні абітурієнти, завтра студенти, а в майбутньому успішні медики чи мовознавці – так можна сказати про молодих людей, яких запросили до нагородження сьогодні, 25 липня, голова Старосамбірської міської ради Ігор Трухим та начальниця відділу освіти Ольга Коваль. Йдеться про випускників Старосамбірських шкіл, які отримали максимальний бал на національному мультипредметному тесті.

Керівник громади Ігор Трухим та головна освітянка Ольга Коваль привітали та подякували випускникам за старання і наполегливість, за сумлінність і роботу.

«Ви показали найкращий результат у нашій громаді за результатами НМТ. Радію разом з вами за ваші успіхи. Ви йдете в доросле життя, вам розбудовувати Україну. Бажаю вам вступити в омріяні вузи, здобути фах, про який мрієте і будьте успішними і досягайте поставлених цілей. Я вірю, що ви станете лідерами в тій чи іншій галузі.  Хай вам щастить. А від нас вам за інтелектуальну працю невеличка мотиваційна винагорода!», – зазначив очільник громади Ігор Трухим.

Разом з Ольгою Коваль вручив грошові сертифікати на суму 3 тисячі гривень.

Найвищий результат у 200 балів у закладах освіти Старосамбірської громади показали троє випускників закладів загальної середньої освіти міста Старого Самбора. Це випускниця Старосамбірської школи № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника Вікторія Кукіс – з української мови. Данило Маскаленко з цього ж навчального закладу два предмети склав на максимальні бали – математику та хімію. Денис Крупа, випускник Старосамбірської школи № 2 о. С. Дашо, на 200 балів склав тест із математики.

«Хай здійсняться всі ваші найзаповітніші мрії, щоб ви вступили, де запланували, хай ваша стежинка буде наповненою змістом, була рівною без перешкод. А ця грошова винагорода буде як розуміння, що якісна праця оцінюється завжди», – вітаючи молодь, зазначила Ольга Коваль.

Додамо, що Данила Москаленка за те, що два предмети здав на 200 балів нагородили двома сертифікатами.

Нагадаємо, що у Старосамбірській громаді грошовими сертифікатими нагородили під час Останнього дзвоника і призерів обласних шкільних предметних олімпіад.

За ІІ місце – 3 тисячі гривень, за треті – 2 тисячі. Отже, такими щасливчиками у Старосамбірській громаді стали дв’ятикласник Старосамбірської школи № 2  Ярослав Дурич, який зайняв ІІ місце на обласному етапі олімпіади з інформаційних технологій.

Ана Половчак – з математики,  Тарас Копач – з англійської мови, Данило Москаленко – з хімії, Артур Лис зі Старосамбірської школи № 1. Ці школярі зайняли ІІІ місця і відповідно отримали по 2 тисячі гривень. Артуру Лису вручили два сертифікати, за зайняті місця з інформатики та інформаційних технологій.

Грошові премії виділяють з місцевого бюджету, відповідно до програми підтримки талановитої молоді.

Ваш Голос Прикарпаття