17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Торгановичах провели благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Поширити

18 тисяч 500 гривень – таку суму зібрали під час концерту на підтримку ЗСУ в селі Торгановичі Торчиновицького старостинського округу.  Благодійну творчу місію виконали колективи Центру культури і дозвілля відділу культури молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради.

У неділю, 23 липня, до Торгановицької гімназії сходилися місцеві люди: як дорослі, так і діти. Мета – це і змістовне дозвілля, і основне – підтримка воїнів, завдяки яким маємо відносно спокійне літо у тиловій, Старосамбірській громаді.

До події організатори готувалися заздалегідь. Окрім пісенних номерів творчих колективів та виконавців громади, учні місцевого навчального закладу подарували присутнім танцювальну композицію «Незламні».

Працівники ж Старосамбірської публічної бібліотеки, а також бібліотек-філій Торганович і Торчинович влаштували благодійний ярмарок, на якому продавали власноруч виготовлені вироби – прикраси, сувеніри –  з бісеру, фоамірану.

«Змістовні українські пісні, дружня атмосфера, спілкування з односельчанами – це, безсумнівно, переваги для літньої неділі в селі. Це і є  наша професійна справа. А ще культура під час війни стає своєрідним фронтом. Ми продовжили у Торгановичах серії благодійних концертів у населених пунктах громади. В неділю, 30 липня, плануємо провести  черговий концерт. Наразі вирішуємо чи це буде село Созань чи Страшевичі. Запитів від земляків з фронту є багато. Тому наближаємо перемогу разом!», – каже керівник відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради.

Також під час заходу люди могли оглянути реквізити з війни, котрі з фронту  привіз депутат Старосамбірської міської ради, волонтер Юрій Качалуп, який з допомогою до бригад, де служать наші земляки, їздив разів зо двадцять.

Ваш Голос Прикарпаття