15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Троє випускників зі Старого Самбора склали НМТ на 200 балів

Поширити

За результатами національного мультипредметного тестування троє випускників Старосамбірської громади здобули найвищі бали – 200. Це випускниця Старосамбірської школи № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника Вікторія Кукіс – з української мови. Данило Маскаленко з цього ж навчального закладу два предмети склав на максимальні бали – математику та хімію. Денис Крупа, випускник Старосамбірської школи № 2 о. Станіслава Дашо, на 200 балів склав тест із математики.

Вітаємо і пишаємося! Бо розуміємо, що це потужна робота над собою. Як зізналася Вікторія, від п’ятого класу вона ретельно готувалася до уроків, а за рік до НМТ повторювала матеріал, виконувала багато тестів самостійно, відвідувала факультатив з української мови.

«Не можу передати відчуття, коли побачила на екрані 45/45. Шок і радість. Це був складний шлях. Іноді хотілося просто опустити руки, але бажання досягти високого результату перемогло. Підтримка сім’ї допомагала мені у нелегких моментах.  Також у підготовці до мультитесту значну роль відіграла моя вчителька Світлана Вікторівна Бущак, з якою я готувалася», – розповідає випускниця.

Майбутню професію дівчина хоче пов’язати з філологічним напрямком. Бо предмет українська мова полюбила найбільше ще з 5 класу, а вчителька сприймала як добру людину і мудру жінку.

На запитання, в чому серкет успіху, Вікторія відповідає, що у вірі у власні сили і роботі над собою.

Данило Москаленко, який став двічі щасливчиком, свій успіх пов’язує у спільній роботі його та вчителів.

«Я маю по 200 балів із двох предметів завдяки тому, що вчителі, які мене навчали, виклалися на 100 відсотків, а також завдячуючи своєму власному бажанню мати хороші результати. Недаремно ж я відсидів у школі 11 років», – каже хлопець. Тож готується стати студентом Львівського національного медичного університету.

Денис Крупа розповідає, що готувався до НМТ з 10 класу. Пандемія, повномасштабна війна спершу вибили його з колії, але зрозумів, що треба в будь-якому випадку працювати.

«Було багато невизначеностей, як будемо вчитися, а тим більше, як закінчувати школу в минулому навчальному році. В 11 класі більш-менш зрозуміло, бо це був вже другий рік війни, залишалося тільки працювати. Я вважаю, що те, що я мав хорошу базу знань, а їх дали наші вчителі, допомогло, бо в останній рік лише повторював добре вивчений за роки навчання матеріал. Готувався з моєю вчителькою математики Марією Степанівною Шашкевич», – розповідає Денис. Каже, що також мріє бути студентом Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.

Додамо, що випускники, які склали НМТ на 200 балів, отримають матеріальне заохочення від Старосамбірської міської ради. Як повідомили нашому сайту у відділі освіти, сума складе 3 тисячі гривень.

Ваш Голос Прикарпаття