18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

НМТ – позаду, триває підготовка до нового навчального року

Поширити

7 працівників освіти у дві зміни впродовж 10 днів працювали у Старосамбірській школі №1 імені Героя України Богдана Сольчаника у червні, щоб забезпечити проведення національного мультипредметного тестування (НМТ) 266 випускникам шкіл Самбірського району.

Як повідомляє Ольга Коваль, начальниця відділу освіти Старосамбірської міської ради, за рішенням Українського Центру оцінювання якості освіти у Старосамбірській громаді було створено тимчасовий екзаменаційний центр (ТЕЦ). Вимоги до створення центру були досить високими: відповідне облаштування комп’ютерною технікою, програмне забезпечення персональних комп’ютерів, швидкісний інтернет.

Керівництво закладу доклало максимум зусиль для виконання вимог щодо створення ТЕЦ. Це дозволило впродовж 10 днів з 07.06 по 20.06 забезпечити 9 днів по 2 зміни та 1 день в одну зміну забезпечували проходження НМТ педагоги із закладів освіти Старосамбірської громади.

Вміле керівництво та високопрофесійна діяльність відповідальної за ТЕЦ, вчителя інформатики ОЗСО І – ІІІ ст. №2 м. Старий Самбір Ольги Кисилевич, злагоджена робота залучених працівників, дирекції та учителі Старосамбірського ОЗЗСО учителів створили належні умови для проходження тестування кожним учасником. НМТ – позаду. Стали відомі результути вступної кампанії. Наші випускики стають студентами, хай їхнє навчання буде легким і цікавим. У відділі освіти триває підготовка до нового навчального року. Бо вересень – не за горами“, – каже Ольга Коваль, начальниця відділу освіти Старосамбірської міської ради.

Нагадаємо, у Старосамбірській громаді найвищий результат у 200 балів показали троє випускників закладів загальної середньої освіти міста Старого Самбора. Це випускниця Старосамбірської школи № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника Вікторія Кукіс – з української мови.

Данило Маскаленко з цього ж навчального закладу два предмети склав на максимальні бали – математику та хімію.

Денис Крупа, випускник Старосамбірської школи № 2 о. С. Дашо, на 200 балів склав тест із математики.

Ваш Голос Прикарпаття