19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У школі отця Дашо відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ: скільки грошей зібрали

Поширити

У час жорсткої війни обов’язком кожного з нас є підтримка та допомога армії у всеможливі для нас способи. Лишень працюючи разом, на фронті чи у тилу, ми зможемо досягти перемоги. Так вважає освітянська спільнота навчального закладу Старого Самбора – школи, яка  носить ім’я отця Станіслава Дашо.

Тож у п’ятницю, 13-го жовтня,  у загальноосвітньому закладі освіти міста Старого Самбора №2 відбувся благодійний ярмарок  під назвою «Творимо. Допомагаємо. Перемагаємо!» Його  метою була допомога Збройним Силам України. Спільними зусиллями учнів вдалось зібрати 25 тисяч гривень! 

Долучились до ярмарки учні усіх класів з різноманітними пропозиціями, від домашніх фруктів до домашніх витворів кулінарного мистецтва, таких як «Наполеон» та французьких тістечок.

Цього дня панувала піднесена й урочиста атмосфера, яка об’єднала школярів, батьків, вчителів, дирекцію та жителів Старого Самбора задля основної мети – допомогти краянам, які захищають нас на гарячому фронті.

Окрім цієї мети, цей захід став справжнім святом. Багата на юні таланти школа цього осіннього дня дарувала святковий настрій усім. У номерах концертної програми лунали патріотичні пісні, танцювальні композиції. Поза справою не залишився ніхто.

Цього дня й мені приємно було ярмаркувати у школі, де ще у травні-червні одинадцятикласником був я.

Занотував і враження про подію:

 «Це було дуже класно, я рада що ми з школою змогли організувати такий захід, щоби допомогти нашим захисникам у цей надзвичайно важливий час. Це вже не вперше. Пам’ятаю, як ми робили ярмарок минулого року, пам’ятаю, як на Останній дзвоник організували збір. Сподіваюсь, що це стане нашою шкільною традицією і буде продовжуватись й опісля перемоги!» , – каже десятикласниця Мирослава.

Також п’ятикласник Захар розповів нам, що йому дуже сподобалось розуміти, як своїми зусиллями він допомагає нашим захисникам.

Окрім виручених коштів учні  1, 4 та 11 класів зібрали смачненьке для військових, які ми відправили землякам на фронт, щоб вони пам’ятали, що ми їх цінуємо та чекаємо!

Дирекція школи дякує батькам школярів, які долучилися до заходу, вчителям, які сприяли підготовці, а також жителям Старого Самбора, які завітали на ярмарок.

…Де б ми не були – за межами країни, у себе вдома, чи деінде, ким би ми не були – школярами, студентами, вчителями, ми можемо допомагати своїй країні безліччю способів. Тож не забуваймо про це, та рухаємось разом до перемоги!

Володимир ОРИНЧАК.

Ваш Голос Прикарпаття