20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Любов до тварин виховується змалечку: у Старосамбірському дитсадку провели тематичну зустріч

Поширити

Вчора, 4 жовтня, був всесвітній День захисту тварин. Цей день покликаний нагадати людям про милосердя, відповідальність, чуйність до наших пухнастих друзів. Діти найкраще вчаться на прикладах. Тому ми, дорослі, маємо бути для них гідним прикладом для наслідування.

Відтак, у закладі дошкільної освіти №1 міста Старий Самбір добре розуміють, що характер та  свідомість формується з дитинства. Тому з нагоди Дня захисту тварин тут провели для дітей пізнавальну зустріч із  Сніжаною Раставецькою, яка в Старому Самборі опікується безпритульними тваринами.

Під час зустрічі Сніжана розповіла про те, як працює над прилаштуванням тваринок, як доглядає за ними тощо. До слова, за останні кілька років жінка прилаштувала близько пів тисячі котиків та собачок. У соцмережі Фейсбук є сторінка із назвою «Врятовані хвостики – Старосамбірщина». Тут Сніжана публікує всі актуальні потреби, а також фото тваринок, які хочуть мати власний дім і добрих господарів.

«Коли йтимете сьогодні додому – погодуйте безпритульну тваринку. І не соромтеся робити це щодня, бо наступає холодна осінь та зима… Для нас – це прояв милосердя, а для них – це можливість вижити», – наголосила дітям Сніжана.

У садочку закликають підтримати таку волонтерську справу Сніжани. Адже тварин потрібно годувати, лікувати, стерилізувати. А це все – кошти. У садочку встановили спеціальні скриньки для допомоги. А також публікуємо номер картки для фінансової підтримки тут.

5168755462282431 Приват банк

Ваш Голос Прикарпаття