20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Понад 30 тисяч гривень зібрали для воїнів у школі Героя України Богдана Сольчаника

Поширити

15 жовтня у Старому Самборі відбувся благодійний концерт талановитих школярів навчального закладу № 1, який носить ім’я Героя Небесної сотні, Героя України Богдана Сольчаника. Метою заходу було не лише піснею, словом, танцем продемонстувати патріотичні настрої юних сердець, а й допомогти війську.

Розпочали благодійну справу молитвою та вдячним словом юним волонтерам, їх наставникам та батькам від отця-декана УГКЦ Михайла Николина.

У фойє Народного дому розташувалися справжні юні підприємці, які вміло рекламували свою продукцію – солодощі та вироби ручної роботи. А від такої краси та намірів ніхто й не гадав відмовлятися. Отож, насолоджуючись номерами концертної програми, чисельно присутні у залі глядачі ласували тістечками, горішками, кексами, піцою чи іншими  смаколиками.

Результат 30 тисяч 527 гривень, які підуть на підтримку ЗСУ.

«Освітній заклад висловлює щиру вдячність, насамперед, батькам учнів, небайдужим містянам, отцю Михайлу Николину за теплі слова, центру культури і дозвілля за практичне сприяння та усім, хто підтримав і допоміг внести нашу лепту у справу наближення Перемоги», – кажуть у школі.

Варто зазначити, що в закладах освіти Старосамбірської громади подібні заходи відбуваються не вперше. Кілька днів раніше Старосамбірська школа № 2 зібрала на потреби ЗСУ 25 тисяч гривень.

«Пишаємось нашою шкільною молоддю, їхньою свідомістю, патріотичністю, креативністю та запалом робити такі речі. Вони об’єднують та надихають як дорослих, так і дітей, дають розуміння, що кожна людина, доклавши незначних зусиль, може допомогти військовим, висловити таким чином слова вдячності за мужність, стійкість та незламність у боротьбі з окупантами», – каже Ольга Коваль, начальниця відділу освіти Старосамбірської міської ради. 

Ваш Голос Прикарпаття