15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Парижі показали колекцію одягу дизайнерки зі Старого Самбора

Поширити

Марія КУЗЬМИН

Галина Шуневич, дизайнерка одягу зі Старого Самбора, відкрила нову сторінку своєї кар’єри: у центрі світової моди показала власну колекцію. Так, одяг, який смілива жінка шила у Старому Самборі, демонстрували світові моделі у столиці Франції – Парижі!

«Я це зробила! Втомлена, але дуже щаслива. Галинка Шуневич – тепер світовий бренд. Гарно звучить! Але одиниці знають, скільки за цим годин та діб роботи, скільки спроб та помилок, скільки праці. Та головне, що на шляху до того у мене було багато людей, які у мене вірили та підтримували», – ділиться враженнями дизайнерка.

Бренд Галини Шуневич – це ексклюзивний та елегантний одяг, прикрашений різними техніками вишивки, де традиційні українські орнаменти та сучасні модні тенденції поєднуються на натуральних та екотканинах.

«Колекція весна-літо має назву “It’s my soul “, що в перекладі означає «моя душа». Концепція мого бренду – це втілення моїх фантазій і мистецтва дизайнера, які цікаві, унікальні і запам’ятовуються своєю індивідуальністю. Кожен виріб створений моїми руками, кожен рішельє вирізьблений моїми руками, наповнений чистим карпатським повітрям, омитий чистою водою нашого Дністра і зроблений з любов’ю до людей. А надто людей, які вірять в Україну, підтримують Україну та хочуть переможного миру»,  – каже пані Галина.

Родзинкою колекції було те, що моделі на пальцях мали вишивані перестні, на яких були заклики бути з Україною та підтримувати нас.

«Надзвичайно приємно було відчувати підтримку. Коли вийшла на подіум з моделями, зі залу лунало «Слава Україні». На події була присутня відома у Франції журналістка, яка веде новини наживо про Україну. Одразу дві мрії мої збулися: показала світові власну колекцію, а ще показала, що українці сильні, вони не здаються. Я мала потужну підтримку. Найперше, це наша діаспора в Парижі – пані Світлана Джімнез та її сім’я. Жінка зі Львова, одружена у Франції. Ми разом шукали інформацію, контакти. Присутніми на показі були двоє працівників посольства України у Франції.  Були і дуже неочікувано приємні речі: серед моделей, які показували мою колекцію, були дві українки, одна з них Олена Феофанова зі Самбора. Світ тісний», – розповідає по відеозв’язку журналістові нашого сайту Галина Шуневич.

Вона ще в Парижі, дає інтерв’ю, ходить на фотосесії і готується до нових показів.

«Мрії-плани… Фізично мені одній дуже складно все робити. Від ідеї, розробки дизайнів на комп’ютері, моделювання вишивки на одязі, пошук тканини, розробки лекал, крою, пошиття і т.д і т.п. Мені потрібна людина чи кілька людей, які б шили мої вироби, так, як я їх розробила. Це складність технічна. Але найбільше мрію, щоб закінчилася війна», – каже пані Галина.

Додамо, коли почалося повномасштабне вторгнення, Галина Шуневич відкрила свій «фронт»: вона шила сорочки світовим лідерам, які підтримували Україну. Першим вишиванку у подарунок отримав Борис Джонсон. Такі ж подарунки передала лідерам Балтійських країн – Латвії, Литви, Естонії та іншим політикам світу.

Ваш Голос Прикарпаття