15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

На війні загинув військовослужбовець зі Старосамбірської громади  Андрій Костишин

Поширити

13 серпня у боротьбі з окупантом загинув 50-річний захисник зі Старої Ропи сержант Андрій Костишин. Служив фельдшером медичного пункту військової частини, загинув захищаючи Україну під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Сіверськ, Бахмутського району Донецької області.  

«Андрій народився на Жидачивщині. Він, як і його дружина Любов Володимирівна, яка працює у нас в Старій Ропі завідувачкою ФАПу, за освітою фельдшер. Обоє вчилися в Самбірському медичному коледжі. Зразкова родина, дружна сім’я. Уже дорослі діти. Дочці Іванні – 24 роки, працює юристкою ДЮСШ міста Львова. Сину Віталію – 18. Він – студент Львівського університету фізичної культури. Дітям не вистачатиме батьківських мудрих порад  та надійної підтримки. Сумуємо і розділяємо біль утрати з родиною», – каже Ігор Басараб, староста Старосолянського округу.

Андрій Костишин був мобілізований в травні 2023 року.

«Знаюся з ним уже 20 років. В усіх ситуаціях, де б не опинився Андрій, був людяним, порядним і надійним. Працював у цивільному житті фельдшером міста Львова. Останні роки їздив на заробітки до Польщі. Я з ним працював. І в роботі, і побуті, як кажуть, був на висоті. Любов до сім’ї, родини, України для нього були найвищими цінностями. А основною рисою характеру була відповідальність. Готовність допомагати іншому також була йому притаманною. Коли постала необхідність бути готовим захищати Україну пішов за першим покликом», – каже про полеглого Героя друг Ігор Сивець.

Повернеться Андрій Костишин востаннє до рідного дому сьогодні, 16 серпня. Похоронять завтра, 17 серпня.

“Нехай Господь дасть сили перенести важкий біль утрати. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя за Україну. Від імені усієї громади висловлюємо щирі співчуття дружині та дітям, родичам та близьким загиблого Героя. Це не лише ваш біль – це наша спільна біда, це рани всієї нашої України», – йдеться у повідомленні Старосамбірської міської ради.

Ваш Голос Прикарпаття