18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Борису Джонсону передали вишиванку зі Старого Самбора

Поширити

Марія КУЗЬМИН

Дизайнерка етноодягу Галина Шуневич планувала до 24 лютого виготовляти нову колекцію. У неї уже були ескізи нових робіт. Домовилася з людьми, з якими співпрацюватиме, вона знала, де будуть проходити покази робіт. Почалася повномасштабна війна. У жінки опустилися руки.

 

«Я згребла усі напрацювання в одну купу, до рук нічого не йшло. Нічого не могла робити. Згодом я зрозуміла, так бути не може. Та працювати, як планувала, не виходило, бо всі думки були про війну в Україні. Проживала всім серцем те, що відбувалося. Тішили люди, які є справжніми».

У квітні до України приїхав прем’єр-міністр Великої Британії. Його ставлення до українців, ставлення його країни до України майстриню дуже тішило. От і вирішила висловити йому вдячність.  

Білими нитками на білій тканині вишила сорочку. Також додала власного бренду екоторбинку  з написом: «Ой, у лузі червона калина зажурилася»  та написала лист-подяку.

Цей подарунок уже в Лондоні.

«Я не буду розповідати про логістику і шляхи передачі. Але впевнена, що подарунок Борис Джонсон отримає. Не чекаю реакції чи вдячності, або фотозвіту. Мені приємно знати, що він відчує вдячність від пересічних українців», – розповідає пані Галина.

Каже, що шила білими нитками, бо це колір чистоти, елегантності, вишуканості.

Зазначимо, що раніше такий подарунок Галина Шуневич передала високопосадовцям Латвії – меру Риги Mārtiņš Staķis та віце-меру Edvards Smiltēns. Його вручили на День вишиванки, в Інтернеті є опубліковане відео.

У пані Галини є ще ідеї. Вона вважає, що вишиванка має ширитися світом. Втім ще до коронавірусу дизайнера побувала з показами власних колекцій у Франції та Іспанії, проводила покази мод у різних містах України.

Додамо, люди зі Старосамбірщини уже мали безпосередньо спілкування з прем’єром Великої Британії Борисом Джонсоном. Про це ми писали тут.

Ваш Голос Прикарпаття