24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Новому Місті провели благодійний футбольний турнір

Поширити

У першу неділю вересня у Новому Місті, завдяки Тарасу Лесковичу та Юрію Максиму, провели благодійний футбольний турнір «Разом до перемоги», участь у якому взяли чотири команди з терен Старосамбірщини.

Спершу зіграли два півфінали, в якому в основний час команди розписали мирову 1:1, а доля переможця визначалася у серії післяматчевих пенальті. Так, у першій грі Нове Місто/Міженець по пенальті переграли Страшевичі, а Скелівка – Стару Сіль.

У матчі за третє місце Страшевичі були сильнішими за Стару Сіль – перемога 3:1. А у фіналі об’єднана команда Нове Місто/Міженець, у складі якої вже не один рік грають новоміські футболісти, у напруженому матчі вирвала перемогу у непоступливої команди зі Скелівки – 3:2.

У ході турніру відбувся збір коштів на підтримку військових. У результаті зібрали 4 232 грн для воїнів із Нового Міста, які зараз на сході та півдні України боронять наші землі від російської нечисті!

По завершенні ігор усі учасники змагань висловили велику подяку Тарасу Лесковичу за організацію турніру та Юрію Максиму за надані кубки!

Також варто нагадати, що тиждень тому відбувався ще один благодійний футбольний турнір під гаслом «Все буде Україна», який пройшов у Міженці. Його організував Тарас Лескович. Перемогу у ньому здобула команда Муроване, яка у вирішальному матчі лише у серії пенальті перемогла Городовичі (основний час гри – 1:1). Господарі поля, команда Міженець, посіла третє місце, у так званому малому фіналі перегравши команду с. Волиця.

Микола ВОЛОШИН.

Ваш Голос Прикарпаття