28 Березня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Бойки» – володарі футбольного Кубка Незалежності серед ветеранів Старосамбірщини

Поширити

24 серпня, у День Незалежності України у Старому Самборі було справжнє футбольне свято. І стартувало воно матчем за третє місце Кубку Незалежності-2022 серед ветеранів, в якому минулорічні чемпіони, команда Старої Солі, екзаменувала гравців зі Скелівки.

Першими лік забитим м’ячам у матчі поклали старосоляни. Гол в активі Ростислава Салашника. Ще до перерви, зусиллями Віктора Русиняка, гравці Скелівки зрівняли рахунок – 1:1. Та все вирішилося у другому таймі, в якому Ростислав Салашник зумів ще тричі розписатися у сітці воріт суперника, тим самим записавши на свій рахунок каре! В підсумку поєдинок завершився з рахунком 4:1 на користь ветеранів Старої Солі, яка цьогоріч здобуває лише бронзовий кубок!

А далі був фінал, в якому зустрілися ФК «Бойки» та ветерани Добромиля. У першому таймі «бойківчанину» Ярославу Московичу вдався дальній удар метрів із сорока, що став повною несподіванкою для кіпера суперника, Андрія Лацика. Гол і в підсумку на перерву підопічні Ігоря Піхоцького пішли з перевагою в один м’яч.

У другому таймі Добромиль чинив неабиякий тиск на ворота суперника, та завдяки своєму воротарю, Василю Бадьо, «бойки» вистояли і в підсумку здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0, що дозволило команді стати володарями Кубка Незалежності-2022 серед команд ветеранів Старосамбірщини! З чим їх і вітаємо!

Після завершення фінальної гри відбулася церемонія нагородження за участю чотирьох команд. Усі призери були нагороджені медалями та кубками відповідно: ФК «Бойки» за перше місце, Добромиль – за друге та Стара Сіль – за третє місце! Команда Скелівки була нагороджена кубком за участь у турнірі!

Також почесними грамотами нагороджені гравці у таких номінаціях:

кращий воротар – Василь Бадьо (ФК «БОЙКИ»);

кращий захисник – Володимир Савків (ДОБРОМИЛЬ);

кращий нападник – Віктор Русиняк (СКЕЛІВКА);

кращий бомбардир – Ростислав Салашник (СТАРА СІЛЬ).

Відзначено ще двох гравців у таких категоріях:

найстарший гравець – Анатолій Макарець (63 р., ФК «БОЙКИ»);

найважчий гравець – Микола Гагалович (ФК «БОЙКИ»).

За надані медалі, кубки та грамоти подяка від організаторів турніру для Ярослава Яворського. Окрема подяка головному арбітру турніру – Богдану Курію.

Також варто відзначити та подякувати керівникам команд, які долучилися до організації цього турніру. Це Іван Вишатицький (Стара Сіль), Богдан Антошко (Скелівка), Михайло Кенийз (Добромиль) та Ігор Піхоцький (ФК «Бойки»).