24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старосамбірянин їде на Чемпіонат світу з армспорту

Поширити

Мирон Мига зі Старого Самбора – цілеспрямований, вправний та сильний хлопець. Йому 20 років. А він не перестає тішити своїх земляків досягненнями у армреслінгу. От і вчора ми довідались неймовірну новину. Мирон їде на чемпіонат світу з рукоборства.

“Настрій у мене бойовий. Зараз посильно тренуюся. Налаштований тільки на перемогу. Покажемо світу, що ми з України“, – каже рукоборець.

У коментарі журналістам нашого сайту Мирон повідомив, що чемпіонат відбуватиметься 20-21 жовтня у Туреччині.

“Неодноразові досягнення Мирона тішили земляків. Вереснева перемога у своїй категорії на чемпіонаті України дала старт до його мрії – виступати на Чемпіонаті світу. І було би зовсім несправедливо, якби Мирон не мав можливості туди поїхати. Мироне, ми не просто охоче відправляємо тебе на ці найвищі змагання, а дякуємо, що ти звернувся за фінансовою підтримкою. Це честь для всієї України і велика гордість для нашої Старосамбірської громади! Україні потрібна цілеспрямована і сильна молодь. Вдалих тобі виступів, козаче!”, – написав на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці керівник Старосамбірської громади Ігор Трухим.

Нагадаємо, Мирон Мига закінчив Старосамбірську школу № 2. Займався у дитячо-юнацькій спортивній школі боксом із тренером Іваном Мальцем. Уже після школи в Інстаграмі якось побачив оголошення про змагання з армреслінгу в Хусті. Зголосився. Поїхав. Переміг! Там його помітили і почали запрошувати на інші змагання. Практично в усіх мав призові місця. Тепер Мирон вдячний друзям, тренерам та керівникам обласної команди, що з ними рухається впевнено до професійного спорту.

Ваш Голос Прикарпаття