17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старосамбірській громаді триває ремонт на відрізку дороги «Старий Самбір-Кобло»

Поширити

Для цього потрібно майже 9 мільйонів гривень. Півтора мільйона для цих потреб зі свого бюджету має можливість співфінансувати Старосамбірська міська рада. Решта суми – з обласного бюджету.

«Тиждень – здавалось би мало. А іноді – хороший час, щоб вирішити велику справу. У п’ятницю, 2 вересня,  на запрошення міського голови Ігоря Трухима наш старостинський округ відвідав заступник голови Львівської військової адміністрації Юрій Бучко, який з порозумінням віднісся до прохання громади та обстежив стан автодороги С-141703 сіл Созань та Страшевичі, запевнив у найближчому ремонті. В понеділок, 5 вересня, уже розпочалися ремонтні роботи. Дякуємо за розуміння!», – розповідає староста Микола Ляхович.

До кінця тижня заплановані роботи будуть завершені.

«Півтора кілометра – це й не багато. Але добре, що область відгукнулася на звернення й ми з’єднаємо Страшевичі та Созань гарною дорогою. Цей відрізок шляху Старий Самбір – Кобло був украй непроїзний. Загалом же наші дороги потребують ремонту. І до війни ми, як і кожна громада, мали плани на них. Та наразі виходимо з того, що можна зробити. Вдалося ще провести ямковий ремонт на дорогах Старого Самбора», – прокоментував нашому сайту міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.

Ваш Голос Прикарпаття