18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Відлунав Останній дзвінок: призерам обласних олімпіад вручили грошові сертифікати

Поширити

Під час Останнього Дзвоника у Старосамбірських школах голова територіальної громади Ігор Трухим та начальниця відділу освіти Ольга Коваль подякували за натхненну працю вчителям, які підготували призерів обласних предметних олімпіад. А учням, які зайняли призові місця, вручили грошові сертифікати.

За ІІ місце – 3 тисячі гривень, за треті – 2 тисячі. Отже, такими щасливчиками у Старосамбірській громаді стали дв’ятикласник Старосамбірської школи № 2  Ярослав Дурич, який зайняв ІІ місце на обласному етапі олімпіади з інформаційних технологій.

Ана Половчак – з математики,  Тарас Копач – з англійської мови, Данило Москаленко – з хімії, Артур Лис зі Старосамбірської школи № 1. Ці школярі зайняли ІІІ місця і відповідно отримали по 2 тисячі гривень. Артуру Лису вручили два сертифікати, за зайняті місця з інформатики та інформаційних технологій.

Готували дітей педагоги: Ольга Кисилевич, Галина Нискогуз, Іванна Чуб, Ірина Бачинська, Олександра Рачинська, Людмила Білич.

«Ми тішимося за інтелектуальну еліту нашої громади, також дякуємо талановитим педагогам, чий професіоналізм підвищує імідж закладів освіти Старосамбірської громади. Дякуємо керівництву громади та депутатам міської ради, що попри війну підтримували програму матеріального заохочення здібних дітей», – каже Ольга Коваль.

Враженнями від нагороди поділився десятикласник Тарас Копач:

Приємно. Отримуючи нагороду, я починаю розуміти, що мої зусилля важливі не лише для мене, а й для моєї школи, міста, громади. Знаю, що вчуся для себе, мені це потрібно, а коли за це тебе цінують інші, то мотивує працювати ще краще“, – міркує школяр.

Дорослими у школах Старосамбірської громади стали 107 випускників, які вирушають у самостійну путь. Легкої стежини їм! І щасливого літа всім іншим школярам побажав міський голова Ігор Трухим.

«Якщо ви не заглядатимете в підручники, то заглядайте в художні книжки, дружіть з м’ячем, відвідуйте спортивні майданчики і спілкуйтеся між собою!  Дякую воїнам, що діти мають можливість вчитися, освітянам, що у важкий воєнний рік добре працювали», – каже очільник Старосамбірської громади Ігор Трухим.

Міський голова зазначив, що випускники, які здадуть НМТ на 200 балів, також отримають грошові сертифікати від Старосамбірської міської ради.

Відлунав Останній дзвінок, щасливого літа, шкільна молоде!

Ваш Голос Прикарпаття