20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Cтрільбицькі школярі передали для ЗСУ cто тисяч гривень!

Поширити

Шкільний театр “Калинове гроно” Стрільбицького навчального закладу завершив гастролі Старосамбірською громадою. Юні актори разом зі своєю вчителькою Любов’ю Степанівною Стецик підготували виставу за твором Огородника “Останній гречкосій”.

Бездоганна гра, щирість юних сердець, неоціненна праця педагога і велике бажання колективу для української перемоги назбирати 100 тисяч гривень глядачі сприймали “на ура”.
5 листопада шоста вистава була у Народному домі села Страшевичі. Вдячні глядачі не лише юних акторів обдаровували гучними оплесками та підтримкою, а й донатили на перемогу.

Разом з колективом “Калинове гроно”, аби підтримати учнів, на вистави їздили і спеціалістка відділу освіти Галина Половчак та директор школи Микола Іванович Янів.

Ми пишаємося сумлінністю, відповідальністю та патріотичністю наших дітей. Ми вдячні їхній наставниці за невтомність і бажання виховувати юне покоління засобами театрального мистецтва. Люба Степанівна впродовж трьох десятків років сіє добірні зерна у юні душі стрільбицьких учнів, які рясно плодоносять. Дякуємо!”, – каже Ольга Коваль, начальниця відділу освіти Старосамбірської міської ради.

Додамо, Любов Степанівна Стецик належить до педагогів, які з дітьми, як кажуть, на одній хвилі.

Випуски учнів міняються, а Любов Степанівна Стецик зі Стрільбицької школи щоразу по-новому залюблює в театральне мистецтво школярів, здружується з ними, вони ж – люблять вчительку.

Їхні репетиції можуть тривати навіть сім годин, при цьому не втомиться ніхто – ні діти, ні вчителька. Їм добре разом. На сцені вони – неперевершені! Поза сценою – друзі. Такий приклад виховання шкільної молоді вартує уваги.

Дякуємо за її сумлінну працю, адже, театральне мистецтво слугує засобом формування важливих життєвих цінностей у школярів, дає можливість не тільки для естетичного сприймання, оцінки прекрасного, але, перш за все, активної естетичної діяльності, яка створює творця, енергійну, старанну особистість, сповнену оптимізму та натхнення. А Любов Степанівна робить все на найвищому рівні, для свого театру і слова пісень пише, які діти співають на сцені. Також навчилися і танцювати українські народні танці на заняттях гуртка. Це все так важливо, а надто розуміємо тепер, коли триває війна. Бо нашій Україні потрібна творча і впевнена у своїх силах молодь, щоби відбудовувати державу“, – каже головна освтянка Старосамбірської громади Ольга Коваль.

Ваш Голос Прикарпаття