17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

З перших вуст про Голлівуд для молоді Старосамбірської громади

Поширити

31 липня у Старосамбірській публічній бібліотеці відбулася цікава зустріч з естонським режисером, актором, сценаристом, кінокритиком та журналістом Ілмаром Раагом.
На зустріч завітали молоді люди Старосамбірської громади. Модерував захід директор молодіжного центру Назар Титар.

Молодь довідалася багато цікавих фактів про Голлівуд і кіножиття з перших вуст, переглянула фрагмент фільму, який отримав Оскар.

Як працювати з акторами, як підбирати сюжети для кіно; що має бути ключовим, коли творча людина вирішила знімати кіно та інші цікаві історії хлопці та дівчата слухали із захопленням. Така яскрава подія запам’ятається їм надовго. Як кажуть організатори, було цікаво і пізнавально.

Додамо Ілмар – представник маленької європейської держави, яка надає Україні надпотужну підтримку в цей складний воєнний час.

Це не перший його візит в Україну, зокрема до Старосамбірської громади. Ця творча людина взяла собі за місію бути з українським народом у цій страшній війні, фіксувати події на фронті та в тилу, щоб показати світові, як Україна бореться. Разом з тим долучається до перемоги конкретними справами, належить до ГО в Естонії «Слава Україні!» та курує проєкт «Сауна на фронт». Також естонський колега зніматиме у Старосамбірській тиловій громаді сюжети для майбутнього фільму про війну. Він уже розуміє українську мову і частково може говорити. А днями разом з волонтерами Юрієм та Денисом Качалупами вирушили з допомогою на фронт.

На згадку про зустріч з молоддю Ігор Піхо, начальник відділу кульури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради, подарував видання Олександра Глінки про Старий Самбір та подякував за зустріч та допомогу нашій державі. А Назар Титар доповнив книжковий подарунок власною поетичною збіркою “Нотатки душі”.

Ваш Голос Прикарпаття