15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старосамбірський молодіжний центр належить до кращих в області

Поширити

Минулими вихідними, 11-12 листопада, у Львові проходив обласний Форум молодіжних центрів та молодіжних організацій. У ньому взяли участь біля 200 людей, які працюють у молодіжній сфері. Серед них і директор Старосамбірського молодіжного центру Назар Титар.

Як інформують у Львівській ОВА, привітали молодь голова департаменту молоді Ради Європи Тобіас Флессенкемпер (онлайн), начальник Львівської ОВА Максим Козицький, голова Львівського Офісу ЮНІСЕФ Нінке Воппен.

Також очільник області відзначив молодіжних лідерів громад подяками та взяв участь у дискусії «Чому на Львівщині вдалось реалізовувати проєкт по створенню центрів для молоді і які плани на майбутнє».

«Наша ціль розвинути мережу молодіжних центрів, щоб у кожній громаді Львівщини, молодь могла реалізовувати свої прагнення, творити зміни та робити внесок у розвиток держави на місцях!», – зазначив Максим Козицький.

Зазначимо, що на Львівщині ведуть діяльність 24 молодіжні центри. Ця кількість з-поміж областей України одна з найбільших.

Більшу частину молодіжних центрів на Львівщині створили в умовах повномасштабної війни. У цьому процесі суттєву підтримку надали міжнародні організації – ЮНІСЕФ, Управління верховного комісара ООН у справах біженців та Рада Європи.

Зокрема постійну міжнародну підтримку отримують 16 молодіжних центрів, залучених у проєкт «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області».

Серед 5 молодіжних центрів, роботу яких відзначили, як кращу, наш Старосамбірський заклад. У панельній дискусії, а також в програмному блоці «Обмін досвідом. Кращі практики у молодіжній роботі на Львівщині» виступав керівник і директор Назар Титар.

«Подяка від очільника області Максима Козицького – це приємно! Та ця робота і мені приносить задоволення. Коли я бачу молоді та запалені очі, які прагнуть сприймати те, що ти пропонуєш (а це, в основному, заходи неформальної освіти, саморозвиток) – це надихає. Робота з молоддю – це, насамперед, відповідальність, адже ти допомагаєш їм формуватись і розвиватись як особистість. А ще через заходи неформальної освіти – робити перші кроки на шляху до успішного майбутнього. Моя мета – щоб молодь була реалізована, прокачана і найголовніше щаслива. Тішить те, що є сильна підтримка зі сторони начальника відділу Ігоря Піха, який завжди ЗА мої ідеї, пропонує свої, а також вміє мотивувати. Приємно працювати з людьми-професіоналами, які з тобою на одній хвилі. Попереду багато крутих проєктів, про які почує не тільки Старосамбірська громада, але і вся Україна, (але це поки таємниця)» – ділиться враженнями та планами директор закладу Назар Титар.

Що ж, очікуємо нових цікавих проєктів та бажаємо успіху!

Ваш Голос Прикарпаття