19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Володимира Івасіва з Добромиля Залужний нагородив «Срібним хрестом»

Поширити

Марія КУЗЬМИН

Володимир Івасів з Добромиля – один з багатьох наших краян, хто відчайдушно та усвідомлено боронить Україну. Йому лише 28.

Уже 7 років Володимир боронить Україну, з 2016 року. Володимир – професійний військовий, офіцер ЗСУ. За час повномасштабного вторгнення його військові нагороди плюсуються, та не це для нього важливе. Його мрія співпадає з мрією мільйонів українців – вільна від окупантів земля та повернення окупованих земель не сході України, півдні та Криму. Володимир Івасів свою справу робить професійно і віддано. Нещодавно стало відомо, що головнокомандувач Збройних Сил України нагородив нашого земляка «Срібним Хрестом».
Такої відзнаки удостоюються ті воїни, хто у війську працює інтелектуально. Нею нагороджують військовослужбовців, які планують та забезпечують переможні воєнні операції. За плечима воїна Володимира – чимало гарячих точок, військових операцій, ліквідованої техніки та орків, які удобрили українську землю. Вітаючи його з нагородою, маємо за місію, чи радше обов’язок або ж вдячність долучитися до спільного подарунка.

Зараз для Володимира та його підрозділу повітряної розвідки дуже потрібна нічна пташка.
«Мавіки – це очі усіх атак, супроводжень груп, скидань «подарунків», моніторингу місцевості» – пояснює Володимир.
То як, купимо захисникам нічний Мавік?
Наше видання разом із волонтеркою Зоряною Гриб запускає збір коштів на дрон. Донатити можна тут.
Номер карти:
5375 4112 0549 1983

На сторінці “Ваш Голос Прикарпаття” у ФБ до неділі, 30 квітня, триває аукціон. Для придбання нічного дрона наша журналістка продає тубус від міни 82 мм з підписом захисника, який привезла з поїздки на схід. Взяти участь в аукціоні можна тут.

Ваш Голос Прикарпаття