18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Два серця, єднані війною: історія кохання на тлі українського спротиву

Поширити

У важкому часі живемо. Війна забирає життя українців, руйнує домівки, приносить у сім’ї та родини сум і біль, втрату і горе. Але попри все це є й факти, які піднімають настрій, обнадіюють і, як це не парадоксально звучить, буває, війна дарує нові шанси на щастя. Саме така історія трапилась з 22-річним захисником України  Іваном Харечком зі Стрільбич та його 19-річною коханою Катериною.

У 2021 році, коли темні хмари війни вже нависли над країною, юнак ступив на шлях воїна, згодом, у 2023-му, підписав  контракт бути вірним Україні  до кінця війни. Службу він несе на Кіровоградщині, з честю виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною. 5 квітня 2024 року юнак відзначив річницю своєї служби – три роки у лавах ЗСУ.

До рідного дому до Стрільбич  хлопець приїжджає рідко, адже війна диктує свої правила. Цього разу поїздка мала поважну причину – одруження.

 

«4 липня – це наш день, радісний день. Бо ми з Катериною у Старому Самборі зареєстрували шлюб. Але цей день і дуже сумну звістку приніс нам: ворожий дрон обірвав життя мого хрещеного батька, який служив у 67 бригаді, виконував завдання на Луганщині. Життя і смерть ходять поруч. Ми живемо у відповідальний час. І які би небезпеки нас не підстерігали, ми повинні своє діло робити сміло. Я вірю у нашу перемогу, я вірю у щасливе майбутнє», – каже молодий захисник.

Спілкуючись з цим відповідальним, скромним і щирим, хлопцем, який мріє про перемогу, про дитинку в щасливій сім’ї, заряджаємося певністю, яку хочемо сказати нашим читачам: все буде Україна!

17 липня Іван знову вирушить на фронт, але вже не сам, а разом із коханою, яка стала його дружиною. Додамо, що Катерина народилася і зростала на Кіровоградщині.

Історія цього кохання – це не лише зворушлива розповідь про два серця, що з’єдналися на тлі українського спротиву, але й символ стійкості нашого народу, його віри у перемогу та незламного прагнення до щастя.

Дякуємо Івану Харечку за його відвагу та самовідданість! Щиро вітаємо молоду пару з одруженням та бажаємо їм мирного неба, міцного кохання та щасливого сімейного життя! І разом з мамою Надією, яка хвилюється і молиться за сина, також чекатимемо Івана з перемогою.

Тетяна ФЕТИЧ.

Ваш Голос Прикарпаття