18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Лише 24: втретє свої уродини капітан Миник зі Старого Самбора відзначив на війні

Поширити

Люба КІПОРЕНКО

Ростиславу Минику зі Старого Самбора –  24 роки. Позивний Гетьман. Капітан. Командир роти у 128 окремій гірсько-штурмовій бригаді. Молодий чоловік уже має потужний бойовий досвід. За його мужніми плечима чимало гарячих точок – серед яких Соледар і Бахмут. Сьогодні воїн на Запорізькому напрямку гонить ворога з української землі. Успішно гонить.

Ще в шкільному віці Ростислав вирішив своє життя поєднати з військовою справою. У 2016 році, після закінчення школи, вступив у Національну академію сухопутних військ. Повномасштабна війна застала його на Запоріжжі, там разом із побратимами охороняли мости. Далі – бойові завдання на різних напрямках. Наприкінці минулого року воїн отримав поранення. Тому зміг не на довго приїхати додому. Тоді завітав і до нашої редакції. У його тілі ще були осколки. Однак хлопець вже збирався повертатись на війну. Казав, що мусить – бо там його побратими, він їм потрібен…

У військового зараз постала гостра потреба – дрон із можливістю нічного бачення. Вважаємо, що вже не потрібно пояснювати про важливість дрона на війні. Але нагадаємо, що дрон – це очі нашого війська. Це виявлення та знешкодження противника. Це врятовані життя наших захисників.

На прохання Ростислава оголошено збір на «пташку». Mavic 3T уже замовили за кордоном – тому кошти потрібно зібрати максимально швидко. Необхідна сума – 200 тисяч гривень. Тож долучайтесь та зробіть свій невеликий вклад у нашу спільну велику перемогу!

До речі, на початку червня Ростиславу виповнилось 24 роки. Привітайте його донатом!

Посилання на банку тут.

Номер карти банки 5375411206994951

Ваш Голос Прикарпаття