20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Торчиновичах подарують захисникам дрон у їхнє свято

Поширити

У Торчиновицькому старостаті відкрили збір коштів на дрон для добровольчого батальйону «Карпатська Січ».

Реагуючи на звернення командира батальйону, місцевий волонтер Юрій Качалуп, священник Василь Куцик та староста Зіновій Припін, порадившись, вирішили, спільно з громадою, підприємцями, що зроблять все можливе для покращення військового оснащення наших захисників, які боронять рідну землю від окупантів-рашистів.

Оголошення розмістили на ФБ-сторінці старостинського округу.

«На рахунок почали надходити кошти від молодих, літні ж люди приносять гроші до нас. Першою була Мирослава Батьо. Жінці минуло 60. У неї своя історія національної стійкості. Колись її батьки були виселені на Донеччину, там вона народилася. Разом з викладанням математики в школі, Мирослава Сергіївна власним прикладом демонструє юному поколінню любов до рідного краю. «Це моє покликання і стан душі», – з тими словами дала свою лепту для допомоги війську», – розповідає староста Торчиновицького округу Зіновій Припін.

«Карпатська Січ» для Торчиновицького округу є близькою, адже у ній служить земляк Володимир Лоїш, який на початку повномасштабного вторгнення полишив державну службу і вважав, що першочерговим завданням для нього тепер є захист рідної України.

У Торчиновичах мають намір зібрати кошти, придбати дрон і передати його «Карпатській Січі» до 14 жовтня.

«14 жовтня свято усіх захисників України. Це буде наше конкретне привітання і невеликий спільний подарунок, який стане помічником карпатським січовикам для виконання бойових завдань. Дякуємо усім, хто допомагає, будемо вдячні усім, хто долучиться. Разом – до перемоги», – каже Зіновій Припін.

Потрібна сума – близько ста тисяч гривень.

Реквізити для допомоги:  

Рахунок – 4149 4378 6889 2272 «Приват»

IBAN – UA943052990262036400938213949

Олач Галина Осипівна

Ваш Голос Прикарпаття