24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Повернувся з Чехії, щоб захищати Україну»: Ігорю Мазуру зі Сушиці збирають кошти на дрон

Поширити

Восьмий місяць війни. Стоїмо міцним щитом. Не здаємось. І не здамось. Все, завдяки нашій єдності. Збройні сили України роблять, здавалося б, неможливе. А наше найважливіше завдання допомагати їм. Захисники та захисниці мусять все, що потребують. До нашої редакції звернулась жителі села Сушиця. Вони організували збір коштів на дрон для свого земляка.

Ігор Мазур зі Сушиці сьогодні несе службу у складі 120 ОРБ. Коли почалась повномасштабна війна, він був у Чехії. Однак одразу вирішив повернутись додому та захищати країну.

«Наш Ігор дуже добра людина. У школі був та й в компанії зараз – веселий і позитивний. Останнім часом був на заробітках у Чехії. Планував весілля. Коли почалась повномасштабна війна, Ігор повернувся. У перші дні. Щоб піти до війська. Знаєте, він навіть в армії не служив. Був комісований. Це і є прояв щирої любові до Україну. Він перебував у різних гарячих точках. Де є зараз сказати не може. У одній із коротких розмов сказав, що їм потрібен дрон. Згодом додав «З одягу є все, їсти теж є що. Для нас найважливіше – пташка. Без неї ми сліпі» . Тому, власне , ми й збираємо сьогодні гроші. Бо маємо робити усе можливе, аби хлопці були забезпечені та могли виконувати свій обов’язок» , – каже однокласниця Мар’яна.

На придбання дрона потрібно зібрати 100 тисяч гривень. Для одного – неможливо. Для нас усіх – запросто. Кожен внесок – важливий. Адже цей пристрій дозволить нашим захисниками швидше знаходити ворогів та знищувати їх.

Реквізити Приватбанку для допомоги:

Гривня: 5457082274690630

Валюта: 5168745122872374

Одержувач: Лідія Петрівна Мазур (мама).

Ваш Голос Прикарпаття