31 Січня, 2023

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старосамбірській лікарні планують робити офтальмологічні операції

Поширити

Сьогодні, 3 січня, матеріально-технічна база Старосамбірської лікарні поповнилася щілинною лампою для діагностики очного дна.

«Звучить не помпезно, проте, ця деталь дуже важлива і потрібна для офтальмології. Вартість її 98 500. І придбали ми її за програмою підтримки від Старосамбірської міської ради. На останньому пленарному засіданні 6 грудня депутати проголосували за таке рішення. Офтальмологи у поліклініці зможуть на сучасному обладнанні діагностувати очне дно. Подивитися, чи нема катаракти, глаукоми, обстежити кришталики», – розповідає виконувач обов’язків головного лікаря Володимир Корольчук.

Він також додав, що Старосамбірська лікарня підписала пакет послуг із Національною службою здоров’я «Хірургія одного дня». В лікарні планують проводити офтальмологічні операції, зокрема з видалення катаракти.

«Восени від партнерів з Німеччини ми отримали сучасне обладнання. Правильно воно називається машина факоемульсифікації кришталиків. Це нові можливості для нашого регіону. У цьому нам посприяв депутат обласної ради Юрій Доскіч. Операції проводитимуть фахівці зі Львова, звичайно наші офтальмологи будуть присутніми», – продовжує керівник вторинної медицини.

У Старосамбірській лікарні працюють три офтальмологи – Людмила Вересович, Ольга Чаплинська, Тетяна Каспер.

«Ми працюємо на перспективу. Не стояти на місці, а вдосконалюватися. Бо це і зручність місцевим людям, це і розвиток громади, це і можливості для лікарів. Відрадно, що до цьогорічних свят наші медики не мають жодної копійки заборгованості з зарплати. Почався новий рік – почнуться і нові можливості для місцевої медицини», – оптимістично завершує коментар Володимир Корольчук.

Ваш Голос Прикарпаття