19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старосамбірській лікарні проводять операції зі заміни суглобів

Поширити

Нові можливості та послуги у сфері здоров’я можуть отримати  жителі гірського краю. У Старосамбірській лікарні проводять складні операції з протезування кульшового суглобу. Про це ми довідались від родичів пацієнтів і розпитали більше у завідувача хірургічним відділенням медзакладу Романа Селецького.

«Наразі ми провели 6 операцій. Вони є успішними, уже наступного дня пацієнта ставимо на ноги. Зараз готуємо до операції ще одну людину. Власне, наші медики готують до операції, проводять післяопераційну реабілітацію та є асистентами при операції. А проводить її високопрофесійний хірург зі Львова. Це свого роду наближення послуг до пацієнта. Маємо позитивну практику і відгуки. В перспективі можливо будемо розглядати і операції на колінних суглобах», – розповідає Роман Селецький.

Загалом по Україні середня вартість заміни суглоба становить 120 тисяч гривень. У Старосамбірській лікарні пацієнту обходиться така послуга значно дешевше.

«Вартість у кожного індивідуальна. Але спільним є те, що операції успішні. Наші пацієнти – це літні люди. Були й такі, що прикуті до ліжка. Тепер ходять і стали активними, живуть без болю й інвалідності», – продовжує хірург Селецький.

Ваш Голос Прикарпаття