19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старій Солі привітали довгожительок Даниїлу Вишатицьку та Марію Рилову

Поширити

У Старосамбірській територіальні громаді є гарна традиція – вітати довгожителів з ювілеями.  Днями 90-річчя зустріли поважні мешканки Старої Солі Даниїла Вишатицька та Марія Рилова.  

Щоб привітати ювілярок, до їхніх осель завітали Ігор Жук, секретар Старосамбірської міської ради, Іван Лисейко, начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради, Ігор Басарб, староста Старосолянського округу.

Посадовці звернулися до ювілярок зі щирими словами привітання та подяки за невтомну працю. Побажали міцного здоров’я, щастя, благополуччя, бадьорості духу та бажаного мирного неба над головою.

Нагадаємо, у 2023 році у Старосамбірській громаді діє програма, яка дозволяє ювілярам 90, 95,100 років відчути увагу і повагу від громади. Представники влади не лише гарний настрій дарують привітаннями та квітами, але й матеріальну підтримку – грошовий сертифікат на суму 3 тисяч.

«90-річчя – дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Наша громада щиро пишається, що має таких ювілярів, на долю яких випало багато випробувань. І тепер ці шановані люди, на жаль, знову переживають за війну, молячись за своїх внуків та усіх воїнів.  Попри складні життєві обставини в минулому, доля подарувала їм наснагу дочекатись сьогодення. А воно непросте.  Цією програмою вносимо трохи сонця у їхню пізню осінь життя ”, – каже голова територіальної громади Ігор Трухим.

Ваш Голос Прикарпаття