19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Марію Карваш з Лаврова привітали зі славним 95-літтям!

Поширити

Марія Карваш з села Лаврів вибавила, вилеліяла, викохала сім внуків. Їй 14 жовтня виповнилося 95. А її десять правнуків з великою приємністю перебувають у товаристві з бабцею Марією. Бо за свій довгий золотий вік Марія Іллівна віддає себе сповна всім, хто поруч. В любові до ближнього, Бога і України ця мудра жінка ростила і своїх дітей – Ольгу, Марію, Володимира.

«95-й жовтень у житті нашої любої матусі, наче засвідчує, що своїми молитвами і працею заслужила у Всевишнього дожити до такого віку. Немало випробувань пройшла в житті. Але завжди була людиною-мурашкою, трудилася і вдома, і на роботі, не знали спочинку її руки. Та вона й цієї осені ще пробувала картоплю копати, щоб допомогти сестрі Олі, з якою живе, хоч сестра готова пилинки з неї здувати, бо мама два роки тому пережила інсульт», – розповідає про ювілярку дочка Марія.

Поважають Марію Карваш і в селі, бо завжди відзначалася добрим характером, співала у церковному хорі, працювала з людьми, була лаковою в колгоспі.

З нагоди круглої дати до оселі Марії Іллівни завітали керівники громади та старостату: голова Старосамбірської міської ради Ігор Трухим, начальник управління соціального захисту населення Іван Лисейко та староста Великолінинського старостинського округу Марія Костів.

Ювілярці подякували за невтомну працю, побажали найголовнішого – міцного здоров’я, любові, сердечного тепла, душевного спокою та миру, якого усі так прагнемо.

«Така дата – то вік мудрості, досвіду, добра. А люди – надійний місток між минулим і майбутнім, яке має виховуватися на правдивих цінностях. Я щоразу радію, коли маю змогу вітати людей поважного віку. Пані Марія вперше святкує свій ювілей у нашій спільній громаді. Я бажаю їй здоров’я і, нехай Господь оберігає під своїм покровом її та усю родину, а ми будемо раді вітати її знову» , – каже «ВГП» голова Старосамбірської територіальної громади Ігор Трухим.

Додамо, у 2023 році у Старосамбірській громаді діє програма, яка дозволяє ювілярам 90, 95,100 років відчути увагу і повагу від громади. Представники влади не лише гарний настрій дарують привітаннями та квітами, але й матеріальну підтримку – грошовий сертифікат на суму 3 тисячі гривень.

Неодноразово чуємо позитивні відгуки людей про таку гарну ініціативу.

«Знаєте, мама з великими емоціями сприйняла такий візит. Вона ними і живе. Тому дякуємо за таку турботу до нашої найріднішої людини», – ділиться думкою дочка Марія.

Тож сотню літ, пані Маріє, живіть. Бо Ви – скарб між нами!

Ваш Голос Прикарпаття