20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Віталій Вовк, Михайло Плетеницький та Максим Зіневич загинули на Харківщині

Поширити

Кінець цього робочого тижня сколихнув Старосамбірщину жахливою звісткою з фронту. росія вбила трьох земляків. Невимовний біль.  Шана небесним героям та співчуття рідним.

Троє воїнів загинули в районі населеного пункту Кислівка Куп’янського району Харківської області: Михайло Плетеницький, Максим Зіневич та Віталій Вовк.

Як повідомили нам у Добромильській міській раді Михайло Плетеницький має добромильське коріння. Адже його батько із Добромиля. Михайло народився та проживав у Херсоні. На початку повномасштабного вторгнення разом зі сім’єю переїхав у родинну хату. Не ховався, а став на захист України. Був командиром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А7371. У чоловіка залишилась дружина та 6-річний син.

Максим Зіневич приїхав у Добромильську громаду з Луганщини через війну. Як і Михайло, пішов до війська. Був стрільцем стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А7371. У чоловіка залишилась дружина, теж військова. Осиротіли син та донечка, які навчаються у Добромильській школі.

Добромильська міська рада разом із громадою схиляють голову в пошані, розділяють біль втрати та висловлюють щире співчуття дружинам, діточкам, рідним, побратимам полеглих Героїв.

Про загибель Віталія Вовка повідомили у Хирівській міській раді. Чоловік – житель міста Хирів.

«Хирівська громада знову у скорботі. На війні поліг житель нашої громади, м.Хирів- Вовк Віталій Миколайович, 1981 р.н. Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність захищаючи Україну від російського агресора, боронивши нашу землю, її свободу і незалежність, в районі населеного пункту Кислівка Куп’янського району Харківської області загинув Віталій 4 жовтня 2023 року. Висловлюємо щирі співчуття дружині Надії, донечці Соломії, батькам, близьким та друзям Віталія. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи», – написали на офіційній сторінці Хирівської міської ради у Фейсбуці.

Інформацію про похорони небесних Героїв територіальні громади повідомлять окремо.

Ваш Голос Прикарпаття