25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Терапевтичне відділення знову відкрите для пацієнтів

Поширити

Марія КУЗЬМИН

Ситуація з коронавірусом стабілізувалася. До прикладу, за добу – 6 липня – по області підтвердили 32 захворювання. І слава Богу. А відповідно і деякі медзаклади, в яких лікували хворих на COVID-19, повернулися до своїх, як кажуть, звичних функцій. Зокрема, мова йде про терапевтичне відділення Старосамбірської лікарні.

Після проведеного ремонту з 1 червня терапія приймає пацієнтів. Про це нам розповіла завідувачка відділенням Наталія Савенко.

Відділення розраховане на 55 хворих, зокрема 10 пацієнтів може прийняти кардіологія. Окрім стаціонарного лікування у відділенні є можливість робити електрокардіограму, ультразвукову діагностику, фіброгастроскопію, лабораторні обстеження. Також на місці лікарі організують для пацієнтів консультації з потрібними спеціалістами. Частково оновлена і діагностична апаратура. Працює фізіотерапевтичний кабінет, проводять масажі та лікувальну фізкультуру“, – розповідає Наталія Ярославівна.


Приймають пацієнтів завідувачка, терапевт Наталія Савенко, терапевти Наталія Мигляс, Олексій Калабаня, Яна Бохонок, кардіолог Андрій Артимовський.

Лікують у терапевтичному відділенні відповідно до скерування сімейного лікаря та згідно скерування екстренної медичної допомоги.
Пильнуйте своє здоров’я, але якщо воно трохи вас підкачало, то будьте спокійні – про вас подбають.

Ваш Голос Прикарпаття