21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Вони цілодобово стоять на варті нашого здоров’я

Поширити

19 травня у світі відзначають День сімейного лікаря. Робота цих людей є особливо важлива у сьогоднішніх умовах пандемії. Ще донедавна ми не розуміли, а подекуди й дратувались, що потрібно обирати собі лікаря, підписувати якісь декларації, тощо. Але вже сьогодні ми усвідомлюємо, саме сімейний лікар – це той, хто зі своїм пацієнтом готовий працювати цілодобово та без вихідних. Це той, хто перший вислухає, порадить та підтримає.

З нагоди свята до Старосамбірського центру первинної медичної допомоги прибули усі працівники закладу. Привітати колектив завітали міський голова Старого Самбора Ігор Трухим та його заступник Руслан Пупа. Керівництво територіальної громади вручило колективу Центру подяку за значний внесок у розвиток медицини громади, за сумлінну працю, високий професіоналізм, старанність та наполегливість в роботі, за допомогу в боротьбі зі світовою пандемією та лікування хворих з COVID-19 й з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря. Звертаючись до присутніх, Ігор Станіславович наголосив на важливості роботи наших лікарів в умовах поширення коронавірусу та подякував за сумлінну та самовіддану працю.

“Сімейний лікар – це людина, яка день за днем допомагає кожній родині нашої громади залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Особливо помітна їхня праця у час пандемії коронавірусу, коли, незважаючи на ризик для власного життя, сімейні лікарі першими приходять на допомогу недужим на COVID-19, роблять все від них залежне, аби хворі неодмінно одужали. Щиро вдячні вам за самовіддану жертовну працю, за порятунок людських життів і постійне піклування про здоров’я своїх пацієнтів, за витримку і вміння дарувати людям радість життя! Високо цінуємо ваш професіоналізм, доброту, чуйність та відданість”, – сказав Ігор Трухим.

До своїх колег з вітальним та подячним словом звернулася й керівниця Старосамбірського ЦПМД Марта Галевич. “Сьогодні усі можуть спостерігати, як змінився наш Центр. Звісно, в кращу сторону. Не можна тут не згадати світлої пам’яті Василя Олексійовича Савенка, завдячуючи якому нам вдалось дуже багато зробити. Власне, якраз вдало стартувати та розвиватись. Радіємо, коли наші пацієнти – здорові та задоволені. Ми для цього тут працюємо. Чи то будень, чи неділя, чи свято, ранок, чи вечір – наші лікарі завжди на зв’язку. За це вдячна кожному з колег”, – наголосила Марта Ярославівна.

До слова, станом на сьогодні у Старосамбірському центрі первинної медичної допомоги працюють 25 лікарів. А 30 851 людина підписала тут декларацію зі сімейними лікарями. І це – хороший результат.
Ми ж від імені читачів вітаємо наших медиків-рятівників. Дякуємо, цінуємо, поважаємо та бажаємо успіху та міцного здоров’я. Нехай Господь допомагає вам у такій важливій праці.
Люба КІПОРЕНКО.

Ваш Голос Прикарпаття