19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Школи переходять на віддалене навчання. Причина – невакциновані вчителі

Поширити

Завтра, 23 вересня, 85% навчальних закладів Львівської області призупинять навчання. Львівщина, як і вся Україна, переходить у жовту карантинну зону. Відтак, навчальний процес може продовжуватися лише за умови, що 80% шкільного персоналу є вакцинованими від коронавірусу.

З інформації, яку оприлюднив керівник обласного департаменту освіти Олег Паска, наш Самбірський район на передостанньому місці – провакциновано 6,2 відсотків вчителів.

«Закриття» шкіл – саме такий термін «ходив» Інтернетом. Але, на щастя, про закриття шкіл не йдеться, а про дистанційну форму навчання. Як стало відомо “ВГП”, завтра, 23 вересня, навчальні заклади Старосамбірської, Стрілківської територіальних громад працюватимуть дистанційно. В очному режимі працюватимуть заклади дошкільної освіти та початкові – 1-4 класи.

Зазначимо, на Старосамбірщині більшає кількість важкого перебігу коронавірусної хвороби, тому людей потрібно лікувати у стаціонарах.

В Старосамбірській амбулаторії кожен другий, хто здавав ПЛРтест, отримав позитивний результат (48 позитивних з 96 за тиждень). Зі 132 експрес-тестувань за тиждень – 54 позитивні.

Як розповіла «ВГП» Марта Галевич, директорка Старосамбірського Центру первинної медичної допомоги, якщо у липні та серпні зі Старосамбірської громади госпіталізували по одній людині, то лише за робочий тиждень цього місяця (13-17 вересня) до лікарень потрапили 26 людей. Загалом, у вересні госпіталізували 56 осіб. Лікують хворих у Центрі легеневого здоров’я міста Львова, у Винниках та Стебнику. З 21 вересня хворих на короновірус приймають і у Рудківській лікарні.

Ваш Голос Прикарпаття