19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Не з ґаджетами “зависати”, а таланти розвивати: про користь позашкільної освіти

Поширити

Люба КІПОРЕНКО

Час – дуже цінний ресурс. Його ніколи не повернеш. Правильно плануючи час, можна досягти багато, або ж, марно його витрачаючи, можна багато чого прогавити. Отож, про доцільність проведення часу треба думати зі шкільного віку. Звісно, що діти охочіше віддадуть перевагу в позаурочний час поринути в світ віртуального життя, ніж з користю проводити час. У сьогоднішній публікації розповімо про одну з можливостей корисного дозвілля – навчання в Старосамбірському Центрі дитячої та юнацької творчості.

Чому ми пригадали про цей заклад? Бо пораділи за успіхи юних талантів. Адже в серпні стало відомі результати Всеукраїнського мистецького конкурсу, який організовував Херсонський державний будинок художньої творчості спільно з федерацією дитячих державних організацій «Веселкова країна дитинства».

Темою фестивалю була творчість Лесі Українки, з дня народження якої цьогоріч виповнилося 150 років. Активну участь у конкурсі власне і взяв Старосамбірський Центр дитячої та юнацької творчості. Відрадно, що до числа переможців у різних номінаціях увійшло 5 робіт. Серед них декоративно-ужиткового мистецтва – 3 та гуманітарного напрямку: театрального та журналістики.

Отже, Вікторія Мусаєва, вихованка Олександри Новоселької, директорки, виборола І місце.
Євген Дук, Соломія Попіль, Кароліна Сигерич, вихованці гуртка «Юний журналіст» (на світлині) за радіопрограму, яка звучала в реальному ефірі 91,4 ФМ, посіли друге місце. І за них ми особливо тримали кулаки, адже ці та інші діти гуртка стали уже добрими нашими друзями та часто бувають у редакції. Вони не лише з теорії, а й активно на практиці міряють на собі професію журналіста.

Також друге місце посіла Анна Пупа (на світлині), вихованка театрального гуртка «Натхнення», яким керує Ольга Пішко. А іншому Всеукраїнському конкурсі “Квітуча, вільна, незалежна” з нагоди 30 річниці Незалежності України, Анночка виборола І місце.


На третьому місці Богданна Корсик, з якою працює керівниця гуртка «Умілі ручки» Тетяна Матківська. Також на третій сходинці Олександра Котлобай, вихованка гуртка «Декор», який веде Наталія Сіка.

Нагадаємо, раніше, на початку літа, на офіційній Фейсбук-сторінці Старосамбірського Центру дитячої та юнацької творчості ми бачили інформацію та пораділи за успіхи Даринки Пупи (на світлині), вихованки гуртка з малювання. Дівчинка двічі стала лауреатом 1 премії Другого Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряний ангел» та конкурсу «Моя мрія – моє майбутнє».

Отже, як бачите, у цьому позашкільному закладі ваші діти знайдуть справу для душі.
Як повідомила нам керівниця закладу Олександра Новосельська, Центр дитячої та юнацької творчості – хороший острівець змістовного дозвілля ваших дітей. Подумайте, які саме таланти має ваш син чи дочка і скеровуйте до спеціалістів, які з ними працюватимуть.
Гурток декоративно-ужиткового мистецтва « Умілі ручки», керівниця Матківська Тетяна Михайлівна, тел 096 693 06 10.
Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Декор», керівниця Наталія Іванівна Сіка, тел. 097 461 58 16.
Гурток малювання, керівниця Бойко Владислава Володимирівна, тел. 0 67 135 11 57.
Театральний гурток «Натхнення», керівниця Пішко Ольга Ігорівна, тел. 0 67 275 87 39.
Хореографічний гурток, керівниця Ощипок Галина Володимирівна, тел. 0680539411.
Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Дивосвіт», керівниця Новосельська Олександра Михайлівна, тел. 0977005255.
Гурток «Юний журналіст», керівниця Кузьмин Марія Петрівна, тел. 0982538346.

Ваш Голос Прикарпаття