24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Школярка зі Старого Самбора отримала  «вітання» з фронту

Поширити

Юлії Головчак, вихованці гуртка «Юний журналіст» Старосамбірського Центру дитячої та юнацької творчості, боєць «Карпатської січі» з позивним «Рибак» передав шеврон. Він при волонтерах зняв його з форми й зазначив, що прагне й для школярки зробити приємний настрій, як і вона для них.

«Вітання з фронту» дівчинці передала журналістка Люба Кіпоренко, яка разом з Юрієм та Денисом Качалупами возили краянам захисникам великодні смаколики.

А передісторія така: у квітні стало відомо, що дівчинка  увійшла до числа переможців Всеукраїнської онлайн виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!».

Творчі змагання організував Український державний унівеситет ім. Михайла Драгоманова у Києві, кафедра позашкільної освіти, науково-дослідна лабораторія позашкільної освіти спільно з Міжнародною асоціацією позашкільної освіти.

У 2023 році на конкурс подали 6587 заявок від закладів позашкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти із 24 областей України, з них допущено до участі 5130  творчих робіт. 203 роботи надіслали із закладів освіти Львівщини.

У кожному напрямку визначали переможців.

Юля, виконуючи одне з творчих завдань гуртка, написала лист на фронт, намалювавши у національних кольорах карту України – з Кримом, Донецькою та Луганською областями. У листі, зокрема, написала:

«Шановні генерали, офіцери, сержанти та всі воїни ЗСУ. Дякую кожному з Вас за мої спокійні дні та ночі. Ми вдячні Вам за мужність, силу, витривалість та патріотизм. Ви, ризикуючи своїм життям щомиті, захищаєте нас, бороните кордони нашої України від клятого ворога…».

Цінність роботи була у тому, що через волонтерів конкурсанти мали зворотній зв’язок з бійцем Збройних Сил України Володимиром Гапуном, до якого потрапив лист школярки. Військовий довго і уважно вдивлявся в дитячу роботу й пообіцяв, що за мрію Юлі та за мрії усіх українців воїни боротимуться до перемоги.

Зазначимо, Юля навчається у 7 класі Старосамбірської школи № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника. Вітаємо школярку та бажаємо продовжувати бути наполегливою, щоб продовжувати розвивати таланти й бути успішною!

«Я маю у свої кімнаті такий стенд, де зберігаю цінні свої речі. І шеврон там буде. Він мені дуже дорогий. І я знаю, що всі ми колись одного дня почуємо, що настала бажана перемога», – каже школярка.

Ваш Голос Прикарпаття