24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У бою на Луганщині загинув Андрій Гриб зі Страшевич

Поширити

Знову біль та сум огорнули Старосамбірщину. Пекуча звістка зі східного фронту – з гарячої Луганщини. У бою загинув наш земляк зі Страшевич Андрій Гриб.

«Звістка про смерть українських захисників завжди є важкою і болісною. По-особливому боляче, якщо це земляк. Андрій жив у Страшевичах ще маленьким, ходив у перший клас до місцевої школи. Потім з батьками переїхали до Львова. Там Андрій проживав дотепер. Мама та брат повернулись до Страшевич», – розповідає Іванна Фарило, діловод Страшевицького старостинського округу.

Андрій Гриб, 1981 року народження, молодший сержант. Служив у 77 окремій аеромобільній бригаді. Був командиром 4 аеромобільного відділення, 2 аеромобільного взводу, 2 аеромобільної роти, 1 аеромобільного батальйону. Призваний на військову службу 19 серпня 2022 року.

Згідно офіційного повідомлення, Андрій загинув під час штурму позиції противника в районі населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області у результаті артилерійського обстрілу.  

«Ми схиляємо голови у скорботі та розділяємо біль неповторної втрати. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Нехай світлий та добрий спомин назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто знав Героя!», – написали на сторінці Страшевицького старостинського округу.

Хоронитимуть Героя у Страшевичах. Про час похорону повідомимо окремо.

Ваш Голос Прикарпаття